SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PASZA czy koks ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Witam
Poradzcie mi jak mozecie:co lepsze i "zdrowsze"-pasza cz koks
Nie mialam jak na razie okazji by spytac chlopaka(ktory jak na razie nie bierze NIC)co lepiej brac.
Moje pytanie bierze sie stad,ze niedawno spytal mnie o rade kolega,ktory ma zamiar troche "podrosnac"na swinskiej paszy(wieksza masa?)i zachwalal jakas pasze dla koni.
Moim zdaniem psuje sie watroba,efekty sa chyba mniejsze niz po stedydkach,ale czy mimo wszystko to nie jest zdrowsze?Bo w obu przypadkach chyba jednak "cos" rosniesz...
WIEM,WIEM,WIEM-jestem dziewczyna nie zadnym znawca,dlatego pytam,bo nie mam zielonego pojecia na ten temat,tylko tyle,ze moj chlopak tez to jadl


______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
kazdy kto siega po takie srodki musi byc bardzo zakompleksiony.... kurna przeciez to dla zwierzat, tucznikow, czytalem kiedys jak takie pasze sa robione, prawie sie pozygalem....
z resztau mnie na silce byli kiedys tacy giganci, jeden zawsze w reczniku na glowie trenowal-takie syfy mial na ogolonej gowie po paszach i inyych dopalaczach
dobra dieta odzywki ale hehehe nie cos takiego, z reszta fajny post bede go sledzil

.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
lepsza jest dieta serowa i kabina cisnieniowa

a tak na serio to:

GŁOSUJ NA TAK https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=115357 
"...już dziś wyruszaj ze mną tam, zobaczysz jak, przywita pieknie nas...Warszawski dzień..."
Respect
Thomas85

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
No ja nie wiem brac pasze to trzeba byc ostrym desperatem i ostro miec na***ane w glowie i miec gowno wiedzie o wszystkim....ta pasze robia z resztek ,z chemii itd...mojego znajomego kumpel pracuje gdzie to robia i mowil ze nigdy za nic by tego nie tknal czyli cos to chyba znaczy...juz lepiej wziasc saa sprawdzone niz sie truc****umuju....

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
napisz cos wiecej o tym chlopaku...jaki ma wiek..staz treningowy..czy ma diete...czy stosowal suple...moze nie warto odrazu skakac na gleboka wode...

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
wlaczam powiadomienie bo moze byc ciekawie

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2424 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13885
j/w



.:::CRX RuLeZ:::.

Check this out:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=78519
Zlot CRX w Warszawie
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=103564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej Ty ale w kolesiach gustujesz-gratuluje!
A ja czekam na Ciebie bez saa i paszy.

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Pojutrze DOKLADNIE wypytam go o wszystko.
Z tego co wiem,cwiczy na silowni(nie wiem jak dlugo ),jest wysoki(190)
Wydaje mi sie jednak,ze juz zaczyna cos brac,poniewaz dosc szybko widac u niego miesnie tzn-ma bardzo zaokraglone i wystajace plecy-doslownie odstaja mu kaptury itd,naprawde miesnie sa swietnie zarysowane,widoczne i kurcze-naprawde nie sa one wynikiem ciezkich zmagan na silowni,bo to po prostu niemozliwe-w ciagu zaledwie(jak na moje oko) 2 miesiecy!!!Pomijam,ze DUZO je,ale zawsze jadl duzo .Jeszcze pol roku temu mogl wazyc max.70kg!A teraz 90 ze spokojem,wiec nabral troszke masy
Wiele osob "pozywia"sie pasza.Tylko z tego co wiem-po swinskiej strasznie sie puchnie(bo to dla tucznikow pasze)i dobra jest na mase,natomiast zostaje po niej bardzo wypchany brzuch.
Ja,osobiscie,gdybym byla chlopakiem i miala jesc pasze,to jadlabym ja tak jak owsianke (i pewnie tak sie to je)-czyli jadla rozmiekczoną.No,ale nie wiem jak to smakuje... bleee

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
20 kg w 2 miechy


GŁOSUJ NA TAK https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=115357 
"...już dziś wyruszaj ze mną tam, zobaczysz jak, przywita pieknie nas...Warszawski dzień..."
Respect
Thomas85

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
kumam Aga... Andrzejki przybuchałaś towaru i teraz se krecisz beke przed kompem ?



.:: Bumelant mafia.suple.hardcor.pl ::.

Doradca w dziele suplementacja.
Doctor Hannibal Lecter

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."
A.A.

...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Suberanabolon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

s-u-s-t-a-n-o-n-2-5-0 jaki cykl ?? i z czym ??

WHEY premium