SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koks a zdrowie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiedzialem gdzie umiescic pytanie tu czyna innym dziale . Kumpel mnie prosil o to zebym zapytal : bierze sterydy takie jak ja czyli winstrol deka prolongatum jego cylk to juz 2 w tym roku jest w polowie jego zona zaszla w cioze czy wszystko bedzie ok z plodem jak bral koks i w tym czasie zrobil dziecko i czy koksy takie jak pisalem wyzej maja wplyw na jakos spermy tez koksuje i mam zone i chce miec dziecko jak brac koksy i nie zaburzac tego systemu .Dodam ze nie koksuje na maxa 2 cykle w roku po 8-10 tygodni oczyszczanie itp.wszystko tak jak powino byc .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Clarity ja tez czytam i myslalem ze pijany pisalem albo ktos za mnie sie podal pozniej nick luknalem hehe:P

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Dwie wiadomosci - dobra i zla ... ktora na poczatek ?

Oki zaczniemy od dobrej: ww. sterydy nie wykazuja dzialan teratogennych a wiec nie ma ryzyka powilkan zdrowotnych u dziecka wynikajacych bezposrednio z przyjmowania akurat tych SAA.

Teraz ta zla: Twoj kumpel nie bierze deki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
nie znam sie na tym ,spice wyjaśnisz czemu to nie deka? Ciekawi mnie to

Polska...Wrocław...Śródmieście
Gdyby kuzka kwiecień plecień to by ślimak ch.uj ci w du.pe
----------Nie wysyłać mi nic na poczte ,Walić na gadulca -----------
Moje FotoStory https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108727 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spice a jaka ta zla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
marinero zmien avatarek bo mam ten sam juz dlugo...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... mowiac krotko - Deka jest srodkiem antykoncepcyjnym dla mezczyzn ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
spice oki .ale zauważ że powiedział że typek jest w połowie cyklu.Testy ciązowe robi sie zazwyczaj po 2 miesiącach a połowa cyklu to 4 tygodnie (pisze że robi 8-10 tyg) więc jest całkiem możliwe że zrobił dzieciaka zanim jeszcze był na cyklu

Polska...Wrocław...Śródmieście
Gdyby kuzka kwiecień plecień to by ślimak ch.uj ci w du.pe
----------Nie wysyłać mi nic na poczte ,Walić na gadulca -----------
Moje FotoStory https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108727 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
urodzi mu sie dziecko mutant
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Marinero nie da się brać koksów (wymienionych)tak aby nie zaburzyć tego systemu. I nikt nie może dać ci gwarancji że spermatogeneza wróci do normy bo organizm to nie automat z Colą - wrzucasz 2 zł i wypada puszka zimnej Coli . Zatem wybór należy do ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spice , a ile dziala taki "środek antykoncepcyjny" i skad wiadomo ze jest w 100 % skuteczny - czysta ciekawosc

"Stringi to tajna broń Kobiety XXI wieku" !! by Wojewódzki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Nie wiem - nie interesowalo mnie to ... napisz do Organona bo to oni chcieli wprowadzic akurat ta substancje do meskiej antykoncepcji ...

... a i tak skonczylo sie na starym poczciwym tesciu ... i czyms jeszcze czego Organon nie bardzo ma zamiar zdradzic ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeszcze?

Następny temat

Ciśnienie

WHEY premium