SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ogromna agresja na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 161 dni Przeczytanych tematów 9
koledzy od 3 miesięcy jestem na trenbolon i testoteron, i niestety w napadach szalu pobiłem moja dziewczyne , potem matke i brata, , rozpad się przez to mój związek, i miałem problemy z prawem, ale korwa ja nic z tego nie pamiętam, byłem w jakiś amoku, od razu mowie ze to nie moja wina bo niekontrolowalem co robie , w dodaku codziennie na ulicy szukam zaczepki ale jestem taki duzy ze każdy się boi, ale gdy wracam do domu to sobie mysle co ja k.. robie , teraz psychiatra zapisal mi hydroxyzyne i xanax oraz sulpiryd. trochę mnie to uspokaja , ale nie czuje z koley mocy sterydow wiec walewieksze dawki i kolko się zamyka,, i teraz jedyne co pewne to to ze z cyklu nie zrezygnuje bo , dobrze mi na nim , oprócz agresji, , jakie inne opcje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 1089 Wiek 278 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12123
Jesteś zaj**any i nienadajesz się do stosowania SAA... większość tu ludzi jest na mocniejszych cyklach piją bawią się A nie odp*****laja takiej maniany.... jak ktos ma zaj**any leb nie powonien brać kazdy ci to głośno tu powie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
TO moja korwa sprawa i moje zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 376 Napisanych postów 1025 Na forum 324 dni Przeczytanych tematów 46793
Dziewczyne i matke pobiles? Silacz.... Zycze tej dziewczynie, zeby poznala kogos silniejszego od ciebie, a wtedy tobie pozostaje zyczyc szybkiego powrotu do zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22445
Przecież to troll
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 298 Napisanych postów 5282 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 54203
Haha jaki troll ....skąd te dzieci biorą się z tą wyobraźnia
..bauahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 1121 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16135
Jak podniosłes rękę na matkę
Jedyne lekarstwo na Ciebie to ch** w dupę .
1

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
widze ze niczego wartościowego się tu nie dowiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 298 Napisanych postów 5282 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 54203
Dowiesz się tropiku jak bańka wyrwiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14046 Napisanych postów 233913 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1088419
Co trzeba miec w głowie aby takie rzeczy zmyslac.kolejne twoje konto tutaj trolu.
Taki duzy że się ciebie boja%%%
Chciała byś wykolejona gambeto
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
lodzianin1
Co trzeba miec w głowie aby takie rzeczy zmyslac.kolejne twoje konto tutaj trolu.
Taki duzy że się ciebie boja%%%
Chciała byś wykolejona gambeto
no boją się jego ale dotknąć żeby nie zabić xD
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok