SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogóle odżywianie przy treningach ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70
Witajcie !
Jestem początkujący na siłowni ( uczęszczam na nią około 3 tygodni ) zdążyłem przez ten czas przeczytać trosze artykułów i wiem , że bez diety daleko nie zajadę . Ogólnie mam trochę mięśni ale niestety pod lekką warstwą tłuszczu ( trochę ważę lecz tłuszcz jest rozmieszczony równomiernie po całym ciele i aż tak tego nie widać ) dlatego prócz treningów siłowych zamierzam także jezdzić na rowerze (z bieganiem miałbym problem z kondycją ) aby bardziej były widoczne mięśnie . I chciałbym przeczytać od was kilka rad dotyczących jak się odżywiać aby wspomóc odchudzanie ale także budowę tkanki mięśniowej . Mam też taki problem , że jem mało ( gdzieś wyliczyłem , że powinienem zjadać 2900 kcal aby utrzymać wagę zaś ja zjadam koło 1500-1700 kcal dziennie jeżeli nie jestm słodyczy ) ( Teraz jak chodzę na siłownie to strasznie mi się to odbija gdyż z rana mam bardzo mało siły a po wypiciu większej ilości kawy mam częste skurcze łydek ) I czy to , że jem mało może byś problemem , że nie chudnę ?

W skrócie :
1) Macie jakieś porady dotyczące żywienia aby połączyć zrzucenia tkanki tłuszczowej i nabrania tkanki mięśniowej ?
2) Czy jedzenie mniej niż powinienem blokuje mi utratę wagi tłuszczowej ?


Ostatnio ograniczam cukier itd. kawe/herbate zamiast słodzić 3 łyżeczki słodzę 2 łyżeczki , staram się nie pić napoi słodzonych a jak mnie złapię ochota kupuję cole - zero ( 0.2 kacl w 100 ml )




Płeć : M
Wiek : 16 lat
Waga: 76.2 kg ( ważyłem się z rana na czczo w samych spodenkach )
Wzrost : 178-179 cm
Doświadczenie : na siłownię uczęszczam 3 tygodnie ale coś tam wiem
Dostęp do siłowni : full ( bieżnie , hantle , atlasy itd )
Przeciw wskazania : brak
Dieta : brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70
Jeszcze mam takie pytanie nie dotyczące tego tematu , czy jazdą na rowerze uda mi się zrzucić tłuszcz z całgo ciała czy tylko z danych partii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Nie ma czegoś takiego jak zrzucenie tłuszczu z pewnych partii (czytaj mit o A6W), zrzucasz z całego ciała .
Następna sprawa nie da rady naturalnie albo inaczej bardzo ciężko zrzucać tłuszcz i nabierać mięśnie . Trzecia sprawa poczytaj posty podwieszonę w dziale i artykuły na potreningu. Wylicz zapotrzebowanie z kalkulatora na potreningu.pl a następnie ułóż jadłospis i wrzuć go tutaj w takiej formie : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,


zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 


Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bez sprzętu na masę.

Następny temat

Tłuszcz na brzuchu, receptory awaryjne?

WHEY premium