SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywka po FBW

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
Po 10 tygodniowym treningu FBW oraz diety mysle o dodaniu jakiejś odzywki aby zwiekszyc swoja objetosc. Czy cell pump albo nitrobolon bedzie odopowiednie do tego? , po mutant masie kiedys jeszcze jak cwiczylem przed fbw to wywalilo mi wielkie jajko na brzuchu dlatego nie bede kupowal zadnego ganinera bo chudy nie jestem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699806
trzeba najpierw poczytać co do czego służy to nie wywali "jajka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Jak nie ma diety i piłeś szejki jak wodę to co się dziwić

Najpierw dział odżywianie i poczytaj o suplach - przynajmniej podstawowe rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
"jajka" juz nie mam i dlatego teraz pisze do was abyscie mogli mi cos droadzic . Wiem ze bez diety nie bedzie nic dlatego ja tez stosuje juz dlugo i bede stosowal dalej. Chce tylko abyscie mogli mi w jakis sposob doradzic co bedzie w tym momencie najlepsze , jest tyle supli ze ciezko jest sie w tym polapac co bedzie ok i wogole..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699806
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
Płeć: Mezczyzna
Wiek: 21 lat
Waga: 81 kg
Wzrost: 185 cm
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na siłowni: 2 lata z duzymi przerwami
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzet w domowych warunkach
Dieta: jest
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje): brak
Zażywane suplementy: wczesniej mutant mass 6 kg z czego wypilem tylko 3 kg
Ostatnio przerabiany plan: brak
przewidziane finanse na cykl: nie gra to roli



Zmieniony przez - Dedi1 w dniu 2013-08-15 19:21:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
wypelnione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
probowales kiedys kreatyny?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to znaczy, ze chcesz zwiększyć objętość? Jak chodzi o mięśnie to muze już czas przejść do treningu izolowanego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
Tomq nie probowalem nigdy kreatyny , kreatyna zawsze mi sie kojarzyla ze wzrostem tylko sily , wiem ze powinienem czytac ale jest tyle tych odzywek ze ciezko jest sie w tym polapac dlatego chcialem zapytac doswiadczone osoby ktore polecily by cos na dalszy rozwoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
do treningu izolowanego jeszcze nie , robie wedlug etapow w podwieszonych w treningu dla poczatkujacych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka

Następny temat

czy ktoś zażywał to białko?? efekty?? itp.

WHEY premium