SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywkowy FEJK?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 303
Witam wszystkich i od razu przechodzę do tematu. Zakupiłem na necie dwie przed treningówki (1mr. vortex i speedX3) co jest dla mnie ciekawostka zero kopa czy jakiech kolwiek objawow na treninu mozeliwe ze jest to jakiś fejk dodam ze jakieś 3tyg temu znajomy dal mi na próbe te odzywki 2 treningi i dwa razy był kop mocno odczuwalny ,jakies sugestie co do tego??? z góry dzięki




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
moze po prostu miales gorszy dzien i dlatego slabiej zadzialalo? moze jestes chory czy cos ? a moze po prostu tak jak piszesz to podrobka... w koncu teraz podrabia sie wszystko, nawet jajka... wiec juz wszystkiego sie mozna spodziewac...

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2014-05-09 09:29:37

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
może posiłek gorszy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
czesto próbki sa w saszetkach i zdarza sie też ze są w wiekszych dawkach.. np. saw na opakowaniu jest napisane zeby przyjmowac dawke 5g, natomiast w saszetkach jest 10g, tak samo moze byc w 1mr także, moze sprobuj zwiekszyc dawke na kolejnym treningu, wez na w miare pusty zoladek, tak ok. 2godz. po posilku (ale pewnie o tym wiesz)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jeśli kolega dał próbkę w saszetce to j/w bo jak puchy to trafiłeś na fejka jakiegoś lub po prostu inny skład.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Według mnie przedtreningówki to strata kasy, którą można wydać na suplementy które działają np. kreatyna. Jakieś 3 lata temu z ciekawości kupiłem Plutonium - zero jakichkolwiek efektów w składzie prawie wszystko, ale w jakichś mikrodawkach. Gdzieś oglądałem dokument o suplementach gdzie naukowcy, trenerzy i kulturyści min. Ruhl wypowiadali się, że jest tylko kilka grup supli (tj. kreatyny, aminokwasy, białka) które działają reszta to tylko wyłudzanie kasy a żadnych efektów, reklamy w stylu kup nasz suplement wyciśniesz 20 kg więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Mariusz, z tymi suplami wartymi uwagi masz racje.. niektórzy licza na to ze po przedtreningówce skocza na masie, okrutnie na sile, obwodach itp. a potem są posty własnie tego typu i negatywne opinie, bo suplement nie dziala.. a są też tacy ludzie (jak np. ja ) którzy od przedtreningówki oczekują pobudzenia (ewentualnie wiekszej pompy) i przede wszystkim motywacji, bo sam wiem po sobie ze czasami no po prostu nie chce sie cwiczyc, albo jest sie zmeczonym, wtedy taką przed treningówke daje na kopa i lece na trening i wracaja checi wszystko.. tego własnie powinno sie oczekiwać od przedtreningowych suplementów

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Zgadzam się, z tym, że ja na trening mam zawsze ochotę jeżeli chęci są mniejsze kawa wystarcza. A ładowanie w siebie ton chemii według mnie nie prowadzi do niczego dobrego, szczególnie u młodych chłopaków którzy dopiero zaczynają przygodę z siłownią i od razu zaczynają brać tego typu rzeczy, nie chce im się trenować biorą przedtreningówki, na dłuższą metę raczej nie zdaje to egzaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Ja akurat przedtreningówki zaliczam do nielicznych działających produktów 300 mg kofeiny plus inne pobudzacze odczuje prawie każdy , po 3-5 g b alaniny i argininy także czuć , kreatyna i bcaa może odczujemy mniej ale bezprzecznie działają . Myślę że warto czasami warto się wspomóc może nie obligatoryjnie ale jak planujemy mocniejszy trening lub nie mamy na niego ochoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Zgadzam się, ja mam jakieś złe doświadczenia z przedtreningówkami (-: jak pisałem wyżej kupiłem kiedyś Plutonium....i zero....żadnego pobudzenia etc... Dziwię się tylko chłopakom w wieku 17 lat trenującym od roku i przed każdym treningiem obligatoryjnie SAW itp. a potem słyszę komentarze w stylu ale mi dzisiaj serce waliło, albo mam jakieś dziwne ciarki na twarzy (teksty autentyczne) (-:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 303
Ok dzięki za odp. ale niestety obstawiam ze jest to jakas podrobka tych przedtreningowek bo pierwszym razem jak to testowałem nie były to testery , no cóż może uda się do analizy dac bo jestem bardzo ciekaw czy ktoś handluje proszkiem do pieczenia ;)




Zmieniony przez - piterusus1981 w dniu 2014-05-12 12:35:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wystającym brzuchem

Następny temat

Brama z wyciągów

WHEY premium