SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

C I D O FEJK !!!! ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3324
czesc wlasnie mialem bic cido seria 209 wyglada identycznie jak foty ktore zamiescil eOr w dziele z zdjeciami , otwieram ampe / strasznie ciezko sie ja lamalo / i z ciekawosci wziolem troche na jezyki co ? i czuje sam olej pamietam ze prolo polskie mialo ostry szczypiacy smak w jezyk jakby arachidowy a tu nic nieczuc zadnego szczypania jak by sam olej a substancja czynna taka sama ! ;/ tesc enan panowie ktos sie zna czy to jest wyj*bka ?? moze ktos probowal te cido jaki smak mialo ? .. prosze o szybka odp bo cido sygnie jesli to wy***ka to niezly zonk bo niby niema wyj... cido ...

>>>>tRanCe<<<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-50 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3324
bardzo kurva smieszne ...

>>>>tRanCe<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
nie jestem ekspertem ale raczej nie wyczujesz smakiem czy jest dobry czy zły raczej cido nie podrabiaja zacznij z małym frontem ... szybko zobaczysz ale raczej powinno isc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3324
walne 500 mg na fronta ..
ale tu mi cos niepasuje prolka miala stezenie 100 mg a to ma 250 prolka szczypala b.mocno a to wcale ...

>>>>tRanCe<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2413 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14605
jak nie po samaku mozna poznac ze tam jest jakas substancja czynna przynajmniej mi tak kolo mowil ale czy prawda zawsze cos ma taki archaidowy smak i piecze w jezyk a u niego tego nie ma sam olej

przejmuje kontrole nad tym kontem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
też bym się wkurvił jakby nie było mojego ulubionego smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
bije między innymi serie 209 1000mg e5d

wyrywa z kaloszy

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
polecam orzechy wloskie a nie sterydy, i troche ksiazek bo rozum tez trzeba cwiczyc, przez takie glupawe posty na forum tworza sie walki, ampe do dupy wsadz i napisz czy prolo miala podobny poslizg bo to jest wykladnik najbardziej wiarygodny, wszystkie d****ne wypowiedzi takie jak moja sa wspolmierne do zalozonego tematu wiec autor nie powinien miez zadnego zalu bo sam sie o to prosil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
A i pierwszy raz kupowałem cido, ampy mi się wydawały każda to inna i ilośći soku bardzo różne. Pierwszy raz miałem takie ampy ale wszystko gra

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3324
super wypowiedz z twojej strony ! zadalem normalne pytanie a ty z takimi tekstami skoro moderator nieusunol tego tematu to znaczy ze niejest glupi a glupia to jest twoja wypowiedz i niemowie ze napewno fekj dlatego sie pytam. i sie tak niespinaj bo sie obsr.sz

>>>>tRanCe<<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka

Następny temat

co osiagne

WHEY premium