SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze białko jakościowo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Biospec mam przed soba opakowanie SP80 (tego po ktorym podobno masz rewolucie w zoladku...) i to bialko ma w skladzie albuminy bialka jaja...
Jak zaczniesz pisac o tym, ze proces powstawania albumin jaja w sp80 jest kiepski to napisz dlaczego i ktory jest lepszy....

A ten gainer oparty tylko na bialkach z kazeiny jest penie robiony z mysla o ektomorfikach jako posilek tuz przed snem specjal night formula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bialka z jajek nie toleruje nawet jesli sa to albuminy i dlatego spozywam odzywki serwatkowe albo aminokwasy ale to jest moja sprawa indywidualna
moja rada jest taka:Jesli ktos pisze ze ma gazy albo bole brzucha po takim rodzaju bialka to niech szuka innego a nie meczy sie tylko dlatego ze tanie albo ktos mu polecil!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do niezadowolonych- to nie sa klotnie tylko dyskusja, ktora jest zawsze bardziej tworcza niz przytakiwanie czy poklepywanie sie po plecach.
niczego nie szmacimy a wrecz przeciwnie zmuszany innych do myslenia!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Kurde biospec niechce mi sie szukac teraz, bo nie mam czasu...ale dokladnie pamietam jak napisales, ze dla ciebie wyznacznikiem jakosci bialek jest to, ze nie ma po nim m.in. gazow!! Poniewaz po jajku niemal kazdy ma gazy to skersliles to bialko juz an starcie! a teraz stawiasz je wsrod najlepszych....
Szybko zmieniasz zdanie...moze dlatego ze pchytohem nie mial bialka jaja w swojej ofercie....a teraz nowe firmy, ktore probujesz promowac pewne maja je w swoich skladach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na sile wszyscy ,,zyczliwy'' chca ze mnie zrobic sprzedawce czy dystrybutora - niech wam bedzie - sprzedaje phytochema..........
wiedera,bio techa, universala,steromaxa, now,kaizena,performance,twinlaba,mdouble you - ale nie wysylam cennikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ci zaskoczenie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Uuuu.. widać niskie ciśnienie atmosferyczne to sposób na szczerość biospeca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzesienie ziemi bylo przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W całej tej dyskusji nie mogę zgodzic się ze stwierdzeniem Verona, że obojętne, jakie białko jemy. To równa się temu, że pomiędzy białkami nie ma różnicy. Veron - gdyby tak było, to naukowcy nie pracowaliby prawie sto lat nad ustaleniem jakości białek. Istnieją przecież, w każdej dzidzinie życia, pewne prawdy fundamentalne. W problematyce białkowej fundamentalną prawdą jest to, że białka roslinne są gorsze od zwierzęcych.
Natomiast, faktycznie, gorsze nie oznacza nieprzydatne. Białka roślinne są również bardzo cenne, i maja wiele zastosowań w dietetyce i żywieniu sportowców. Po prostu - zawsze musi istnieć jakaś hierarchia wartości.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy MLO SPORT POWER JAK BRAĆ ?

Następny temat

Co na poczatek ?

WHEY premium