SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze białko jakościowo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze nie wszystkim jest obojetne jakie bialka sa dla cwiczacych wazne!!
jakosc zawsze bedzie gora a praktycy ktorzy trenuja i stosuje je od wielu lat to potwierdza - to cenna lekcja dla mlodszych adeptow suplementow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Biospec wkręcasz sie za bardzo w te odżywki! Młodym adeptom wcale wiele nie trzeba! W młodych organizmach przeważają reakcje syntez a nie rozpadu - dowiesz sie o tym w każdej książce od biologii, traktującej metabolizm. Wystarczy w miarę dobra dieta i sie rośnie! W latach 70tych nie było izolatów, koncentratów itp a kulturyści nie mieli problemów z rozbudowaniem potężnej muskulatury.. nie wkręcaj sie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Panie Slawku napisalem ze:
"nie ma to wielkiego znaczenia dla rozwoju miesni czy bialko z odzwyki jest zwierzece czy roslinne..." Powtarzam DLA ROZWOJU MIESNI, a nie " że pomiędzy białkami nie ma różnicy" dlaczego? napisalem wczesniej... wkleje jeszcze wypowiedz Grasi

"nie ma ŻADNEJ roożnicy pomiędzy efektywnością roożnego rodzaju białek, co zostało udowodnione w badaniach sprawdzających istnienie jakichkolwiek rozbieżności w przyrostach masy mięśniowej przy sooplementacji białkiem serwatkowym, jajecznym czy też sojowym; wszystkie trzy mają stymoolować wzrost;..."
wiecej tutaj --> https://www.sfd.pl/temat142837/

Wszystko napisalem glownie w odniesieniu do wypowiedzi Biospeca, ktory stwierdzil:

"aby miesnie rosly to potrzebuja najlepszych rodzajow bialek a takimi sa bialka serwatki , albuminy jajek i kazeina..."

gdyby tak bylo, to pewnie jedlibysmy tylko odzywki bialkowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po strawieniu i wchłonięciu w przewodzie pokarmowym nie widze wiekszej roznicy miedzy bialkami, cala zabawa przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam...

Zmieniony przez - om w dniu 2004-09-22 16:57:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zgadzam się z Veronem.
Post zeszmacony, zawsze jak jest Bimek i Biospec jest walka, najczęściej, a nawet zawsze wygrywa Bimek.
Odpowiem Autorowi..jak już przekopiesz się wśród wypowiedzi nie na temat- kup białko tanie.Kup extensora serwatkę i nie daj sobie wmówić bzdetów o jakości itp.
Ja obecnie spożywam Olimpoiwski sojavit i jestem z niego zadowolony.Dobrze się rozpuszcza, świetnie trawi.Smak do dupy, ale co to ma do rzeczy..
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite - co ty opowiadasz - w latach 70 kulturysci wazyli po 80-90 kg /to maja byc muskularni faceci ???/ a teraz po 120-140 kg i to dzieki wlasnie wspolczesnym suplementom i odzywianiu bo koksow lykali tyle samo a nawet wiecej.
ja zaczynalem w latach 90 i wiem jak sie trenowalo na mleku w proszku,chlebiez maslem. na schabowym i ziemniakach!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Melissa i magnez też jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No... czy to... zasługa suplementów............ --------
Teraz są trochę inne koksy.
Zdr.
Mam nadzieję ze Autor wyciągnie właściwy wniosek pamiętając że Elita wie najlepiej


Zmieniony przez - miętki w dniu 2004-09-22 17:39:22

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wtedy nei bylo dibencozide
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy MLO SPORT POWER JAK BRAĆ ?

Następny temat

Co na poczatek ?

WHEY premium