SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NPP czy TREN?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10487

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

95

Wzrost

182cm

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

118

Obwód uda

67

Obwód talii

88

Staż na siłowni

4-5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b-270,ww-500-600,t-120

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

obecnie susta 500mg week

Opisz swój plan treningowy

split 3-4razy w tyg

Cel cyklu

masa i sila

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

on

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chudniecia

Stan zdrowia

ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

owlosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

2800

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

165/180/160 bylo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ahahah a już miałem kliknąć enter, żeby cię poprawić, a co ile leci sus co 3 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15847
tak lecialoby razem z npp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak libido przy dece było? Brałeś coś na prl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
mjonatowski
ok takbym zrobil przez 4tyg 100mg npp week,potem po150mg npp week,i tak z 10/12tyg bedzie ok?potem zobacze moze podbije testa albo mostek moze tak byc?


mjonatowski ja bym tak zrobił , ja ogarniesz prolkę na npp to bardzo fajny nietoksyczny steryd, libido jakby jednak spadło dodaj proviron na progesteron.
Moja propozycja potem mostek 8 tyg możesz cypio lub enan nałożyć na propa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15847
libido troche slabsze ale dalo sie zyc ,takze mysle niebedzie zle ogolnie po dece bylem zadowolony,wiec teraz chce sprobowac npp dzieki panowie mozna temat zamknac chyba ze jeszcze ktos sie wypowie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko nie wiem po co tak krótki cykl, jak później dalej chcesz lecieć z tematem, a nie mostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15847
npp chce dac 12tyg potem zobacze co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja bym dał dekę jednak, jak tyle czasu, albo bym pokombinował skąd dobry boldek i poleciał bym na nim 16tygodni, ale jak nie to porządnie bym się zastanowił nad DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
mjonatowski
libido troche slabsze ale dalo sie zyc ,takze mysle niebedzie zle ogolnie po dece bylem zadowolony,wiec teraz chce sprobowac npp dzieki panowie mozna temat zamknac chyba ze jeszcze ktos sie wypowie


Deki ug są częściej zaniżane niż npp, nie koniecznie tak musiało być w twoim przypadku to tylko lużna, hipoteza, natomiast dlatego libido było dobre na cyklu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
Chcesz efekty bij tren

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedużenie cyklu hcg

Następny temat

Cykl życia :D Siła

WHEY premium