SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚCI - NOWE SPRZĘTY HOME I HEAVY - NOWE SIŁKI - str 84

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101952

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
Powiem tak widze ze firma wprowadza spoko sprzet mialem i troche nadal mam mieszane uczucia co do Keltona oczywiscie bez urazy... czekam na premiere wyciagu ze stosem... mam pytanie wysokosc jego bedzie ile ... interesuje mnie 225 cm ale pewnie takiego nie wprowadzicie do oferty do domowej silowni... sledze z ciekawoscia wasze nowosci pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
pisząc " nadal mam mieszane uczucia co do Keltona " stwierdzam że nie masz żadnego sprzętu keltona . przełam się na pewno nie pożałujesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
ciekawe ile będzie miał heavy gladius bo ja mam problem jeśli chodzi o wysokość pomieszczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
abs33 mam stojaki z Keltona ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
jakie to stojaczki? a tak wogole widzialem twoje recki na yt bardzo dobra robota

Zmieniony przez - abs33 w dniu 2010-05-28 21:39:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
ABS takie stojaczki ma Kefo.
http://foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=1/images2010/20100319150155.JPG
Też widziałem recki na yt bardzo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
miałem je nie mają pokterła stabilizującego one dlatego je sprzedałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
kupywalem 2 lata temu stojaki ... wtedy cwiczylem na pokoju jeszcze nim wyremontowalem to co mam teraz stojaki hs1 chyba taka maja nazwe teraz stoja i sie kurza nie maja pokretel dociskowych wiec boje sie uzywac ich do przysiadow bo jak dam widelce wyzej to trzesa sie jak galareta na boki dlatego nabralem dystansu do Keltona ale widze po nowosciach ze wprowadzaja cos nowego, ciekawi mnie wyciag ze stosem... mysle rowniez ze w heavy mogli by dac profil 120x60 wtedy kolka by sie calkowice schowaly... Jesli chodzi o kolka sa plastikowe i tutaj tez mam mieszane uczucia do takiego rozwiazania mysle ze w heavy moglyby byc metalowe za doplata... Fajnie jakby wysokosc wyciagow moglaby wynosic powyzej 220cm wiem ze nie kazdy ma wysokoe pomieszczenie ale taka wysokosc gdyby byla napewno tez znalazla by odbiorcow tych szczegolnie wysokich powyzej 190 cm... takie moje sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do wysokości sprzętu masz rację z moim wzrostem 198cm ciężko by zasiąść do paru ćwiczeń . A co do profilu 120 x 60 to wiecie niby kółka się schowają ale waga i cena wzrośnie ;/ pozatym to nie ma utrzymywać paru ton :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Popytałam, poczytałam nasze dokumentacje :) i mogę powiedzieć Wam coś więcej, a więc po kolej:

Luk_aszz: przede wszystkim w HM1 zastosowaliśmy rozwiązania z naszej profesjonalnej bramki PMS2, a więc tak: niezniszczalny profil 80x60x2 mm, nowe stosy na których możesz ćwiczyć z wolnym ciężarem lub kupić ciężary do stosu Ty wybierasz, nowa, płynna regulacja wysokości startowej drążków na jedną rękę HD6, drążki mocowane na łożyskach, więc nic nie będzie ograniczać Twojego ruchu podczas ćwiczeń, drążek do podciągania (6 uchwytów) i tak jak w naszych najnowszych wyciągach kółka chowane w profilu, linka 4 mm PCV, gumowe kule, firmowe kółka Kelton :) No i zmiana o której pisałam już wcześniej - wysokość 201 cm dostosowana do domowych siłek. Tak więc już dziś możesz mieć bramkę z profesjonalnymi rozwiązaniami u siebie w siłce :)

Merlin89: Specjalnie dla Ciebie dodam na aukcji tą Panią z biczem

kefo1000: Nie czujemy się urażeni :) każda uwaga mile widziana, teraz już wiem, że muszę pogadać z działem konstrukcyjnym o lepszej stabilizacji stojaków HS1, myślę że jak będziemy mieć nowy model to wymienimy Ci stojaki na nasz koszt żeby nie stały i się nie kurzyły. Dam Ci jeszcze znać na priv co ustaliłam z działem konstrukcji i produkcji. Poruszę ten temat na najbliższym spotkaniu

daniel7884: Mam dla Ciebie konkret :) Wysokość nowego HEAVY Gladiusa według projektu to 201 cm.

kefo1000: Odnośnie wysokości wyciągu 220 cm skonsultuje to czy w planach będzie wprowadzenie takiego sprzętu do sprzedaży, myślę ze zrobimy ankietę jeśli więcej osób z chęcią kupiłoby taki wyciąg pomyślimy nad nową konstrukcją :) Pozbieram wszystkie Twoje uwagi z ostatniego posta i zobaczę co da się zrobić. Będę wrzucać info na bieżąco.

Ok jak już pracuje w sobotę :) to lecę robić HEAVY Pythona.

Pozdrawiam.

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Recenzja zestawu HERMOD II i wyciągu OTUS

Następny temat

recenzja bramy do sufitu z wyciągów Heavy Otus II

WHEY premium