SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski Muay Thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 343
hej
Informacje o Mistrzostwach Swiata w Kazachstanie mozna znalezc na stronach www.muaythai.pl i na najwazniejszej stronie o MT www.wmtc.nu 
Zapraszamy


ONE WORLD ONE MUAY THAI

ONE WORLD ONE MUAY THAI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Ok, dzięki. Jakoś umknęła mi ta informacja wcześniej.

Tą stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/
K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4267
A w jak iinny sposob twoim zdaniem MuayFan powinna byc wyloniona reprezentacja?dobrze ,ze byly zorganizowane wogole jakies zawody.
Kto jedzie jeszcze z forumowiczow do Kazachstanu i jak bedziecie w wakacje trenować??

"The spirit of thai boxing"

"The spirit of thai boxing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Może poprzez udział w zawodach poza granicami Polski? Ale w sumie przeczytałem (teraz na stronce wmtc), że takie było (odgórne)zarządzenie więc nie ma co to dużo gadać...
Swoją drogą ciekawe, ż Mistrzostwa świata odbędą się po raz pierwszy poza granicami Tajlandii.
A tak przy okazji mała ciekawostka. Niedawno przeczytałem, że znany nam z K-1 Martin Holm był wyróżniony na jednych z ostatnich mistrzostw świata w MT za nalepszą technikę... Walczy bardzo widowiskowo ale jak dla mnie jest trochę za bardzo czytelny i za mało płynnie przechodzi z jednych technik do drugich. Brak mu trochę luzu...

Tą stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/
K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4267
W wakacje trzeba bedzie troche silowni podciagnac i przed mistrzostwami przytyc kilka kilo,ale rownoczesnie utrzymac szybkość.Jak bedziecie trenowac przed zawodami?Pozdrawiam

"The spirit of thai boxing"

"The spirit of thai boxing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 678


Witam wszystkich uczestników pierwszego pucharu muay thai.Mam prośbę jeżeli ktoś ma jakieś fotki z zawodów to chętnie je obejrzę,ja również mam kilka zdjęć jak ktoś chce to mogę mu je wysłać mailem.Mój adres to [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4267
Czesc pest!
Wypełnij profil.A tak wogole to ty Pawel.Jak tam treningi?Bylem w srode ,ale Artur ma cos z plecami i nie bylo treningu.Wiesz cos juz o tych mistrzostwach w Kazachstanie?

"The spirit of thai boxing"

"The spirit of thai boxing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 678
treningów narazie nie będzie chyba do końca wakacj ale nie jestem pewien więc musisz sobie radzić sam,ja trenuję z bratem i jest ok ale po tych zawodach musiałem zrobić sobie tydzień przerwy bo nie za bardzo mogłem machać nogami.nara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


pest007 - czy to Ty?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4267
Piteros masz cos z mojej walki tj. z kategorii +91 narazie widzialem tylko jedno na stronie thaiboxing.pl ale i tak slabo tam widac.Jak cos masz to zapodaj do tego postu.Pozdrawiam

"The spirit of thai boxing"

"The spirit of thai boxing"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARENA BERSERKEROW-WALKI W KLATCE!!

Następny temat

Skutecznosc KAKATO-GERI

WHEY premium