SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski Muay Thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4267
Muay Thai Gdańsk zgarnął 2 pirwsze miejsca i jedno 2.

"The spirit of thai boxing"

"The spirit of thai boxing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4267
Dawa złota w kategoriach 85-91 i +91.Pozdrawiam

"The spirit of thai boxing"

"The spirit of thai boxing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4267
Przepraszam ,ale simonides nic ciekawego nie pokazal to ,ze wygral to tylko zasluga tego ,ze trenuje juz kupe lat.Kto to widzial to sam powie koles nic nie robil tylko sie turlal po ringu czasem moze kolanem udezyl a tak to jakies zuty dziwne przez biodro probowal.Ze slowakiem to mu wychodzilo,ale w drugim finale z moim kolega z gdanska tak latwo mu nie bylo.Moj kumpel trenuje 7 miesiecy a simonides juz pare lat.wiec wszystko wiadomo a walka byla bardzo wyrownana.

"The spirit of thai boxing"

"The spirit of thai boxing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie moge opisac pierwszego finalu z sumonidesem bo mialem wypadek samochodowy ale druga widzialem i nie mowie kto byl lepszy chociaz ciesze sie ze wygral moj kolega nie wazne czy wygral 1 czy 100 punktami wygrana to wygrana :)

One World One Muay Thai

Muay Thai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
A jak można ocenić ogólny poziom zawodów? Domyślam się że nie był bardzo wysoki. Ale jak wrażenia, jaka organizacja i publika. Opiscie coś więcej. Ile np. walk trzeba było stoczyć średnio żeby dostać się do finału. A, i jak wyglądały kategorie do 75 i 81 kg bo te mnie w szczegolności interesują. A o nich w ogóle ni piszecie. Kto je wygrał i skąd był...itd.



Tą stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/
K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-45, 45-48, 48-51, 51-54, 54-57, 57-60, 60-63,5 , 63,5-67 , 67-71, 71-75 , 75-81, 81-85 , 85-91 , 91+ oto kategorie wagowe wszystko zalezalo od wagi zawodnikow nie bylo dozo i w nie wszystkich kategoriach odbyly sie walki (no wlasnie 67-71 byl tylko jeden sprawny zawodnik ja mam lokiec rozwaony) z powodu braku zawodnikow. nie powiem ci kto w ktorej wadze wygral ale jak sie dowie m to napisze a napewno sie dowiem. organizacja imprezy calkiem calkiem (oprocz tego ze sie sprzet grajacy zepsol ale zdobylem nowy :) i gralo dalej i to przy pierwsze walce) byl pokaz break dence ( :) noooooooo) popisali sie chlopcy. potem jakis uklad taneczyny pokazy san do i pokaz ram muay. apropo ram muay tylko zawodnicy z krakowa go wykonywali :) dziwne co ???

Muay Thai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 343


Witam! Jak na polskie warunki zawody były SUPER. Narazie nie było wielu startujących, ale większość po prostu się bała i przyjechała tylko oglądać. Na następne zawody w 2004 zapowiedziało się wiele nowych drużyn.Co do walki Simonidesa jeżeli ktoś twierdzi, że nie zadawał kopnięć kolanami czy łokciami ... to zostawiam to bez komentarza bo najwyraźniej ta osoba nie chce tego dopuścić do swoich myśli! Zjęździłem już trochę zawodów Muay Thai (MIstrzostwa Świata, Europy wiele razy) i muszę powiedzieć, że poziom polskich zawodów był naprawde dobry. Wynki z zawodów pojawiły sie już na stronie organizatora www.muaythai.pl i trenera z Krakowa Szlachty ( www.thaiboxing.pl będą lada dzień). Relacja z zawodów na razie krótka była w TVN, TVN 24 oraz TVP 3 Kraków. Dłuższe relacje za około 2 tygodnie. Ja chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom ... naprawdę było na co popatrzeć. Te zawody na wiosnę 2004 to bardzo duża impreza z przedstawicielem z World Muay Thai Council, International Federation of Muay Thai Amateur oraz doradca Króla Tajlandii. Na koniec planowana jest gala Muay Thai profesjonalnego! To będzie wydarzenie

ONE WORLD ONE MUAY THAI

ONE WORLD ONE MUAY THAI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dopiero dziś bo wczoraj piorun trafił w budynek i sieć odcięło.
Pierwszy raz byłem na tego typu imprezie, więc nie mam porównania, ale na początek powiem że bardzooooo mi się podobało .
Rano były walki eliminacyjne - nie znam wszystkich nazwisk, ale wiem że reprezentowane były:
Fire Gym SFTB Słowacja
Ronin Kraków
Strefa Walki Poznań
Akademia Muay Thai Gdańsk
Serafin Warszawa
Sirocco Łódź

Było gorąco - walki różniły się między sobą - były walki bardziej kickboxerskie oraz grapplerskie (klincz). Amatorska formuła okazała się całkiem brutalna - krew się polała, a na deskach pare razy kolesie leżeli (siedzieli) i ciężko było im wstać... Poziom eliminacji był raczej wyrównany - aczkolwiek miałem swoje typy - dotyczacy Pawła Gołąbka z Akademii Muay Thai Gdańsk - parł do przodu jak burza, a jak zklinczował to nie żałował kolan . Koło 13 zaczęły się pokazy Wai Khru dzieci i młodzieży co sobie podarowałem i pojechałem na obiad do domku.
O 17 rozpoczęły się finały - pierwsza była walka kobiet - które to (jak wspominał sędzia główny Rafał Szlachta) są w Tajlandii bardzo popularne. Tutaj jak dla mnie poziom był wyrównany - ale przecież ktoś musi wygrać .
Rewelacyjne były dwie walki Rafała Simonidesa (mój instruktor) - mniejsza waga zawodników i duża dynamika - dojścia do klinczu z wyskoku, czy seria 10-15 kolan na głowę przeciwnika, albo "latające pięści" - w każdym razie dużo technik polegających na "doskoczeniu" do przeciwnika - wynik = 2 Puchary Polski (dwie kategorie wagowe).

Interesująca była również walka w kategori do 81 kilogramów - zawodnik ze Słowacji ostro wymęczył naszego zawodnika - tu wyraźnie widać było braki w
kondycji .

Kategoria powyżej 91 kilogramów - walka dwóch kolosów - ale podobnie - odniosłem wrażenie że po 1 rundzie już nie mają siły walczyć - kondycja tragiczna .

Podsumowując - warto było iść !!!
Pozdrawiam

P.S. Mam zdjęcia z eliminacji (90 fotek), robiłem też na finałach, ale chyba qrva przegrzałem aparat i dwie karty Smart Media mi siadły (oby to nie aparat się zepsuł)... Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na miejsce gdzie mógłbym wrzucić fotki (mogę zrobić stronkę www), ale wysłać mogę tylko mailem lub po http, bo inne protokoły mam poblokowane...

wyniki oficjalne:
http://www.muaythai.pl/zawody.htm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4267
Siemanko mozesz mi na mila wyslac zdjecia bardzo bym prosil.
fighting interia.pl

"The spirit of thai boxing"

"The spirit of thai boxing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki oto wyniki
Kategoria -57 kobiet
1 Nowicka Karolina Strefa Walki Poznań
2 Dąbrowska Anita Ronin Kraków

-60kg
1 Simonides Rafał Ronin Kraków
2 Pecnik Marian Fire Gym SFTB Słowacja

-63,5kg
1 Simonides Rafał Ronin Kraków - (startował w dwóch kategoriach wagowych, w
swojej i w wyższej)
2 Kurs Łukasz Akademia Muay Thai Gdańsk

-67kg
1 Skupiński Maciej K.S. Serafin Warszawa
2 Rządek Filip Strefa Walki Poznań
3 Kapusta Andrzej Ronin Kraków
3 Uher Martin Fire Gym SFTB Słowacja

-75kg
1 Hantak Lubomir Fire Gym SFTB Słowacja
2 Bieniek Michał Ronin Kraków

-81kg
1 Vican Michal Fire Gym SFTB Słowacja
2 Włodarczyk Marcin Strefa Walki Poznań
3 Kamil Bober Ronin Kraków

-91kg
1 Gołąbek Paweł Akademia Muay Thai Gdańsk
2 Paterski Rafał Strefa Walki Poznań
3 Kostrzewski Michał Sirocco Łódź
3 Małek Arkadiusz Ronin Kraków

powyżej 91kg
1 Wlazło Michał Akademia Muay Thai Gdańsk
2 Grabarczyk Adam Sirocco Łódź


WYNIKI WAI KRU

do 11 lat
1 Sadowski Filip Strefa Walki Poznań
2 Banaczkowska Weronika Athletic Kraków
3 Laskowski Michał Athletic Kraków

pow. 11 lat
1 Książek Anna Athletic Kraków
2 Seweryn Piotr Athletic Kraków
3 Rybka Tomasz Athletic Kraków

niestety bez kategori do 71 kg :( trudno moze za rok i mam nadzieje ze tym razem nie bedzie kontuzji pozdrawiam wszystkich milosnikow Muay thai pamietajcie One World One Muay Thai

Muay Thai
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARENA BERSERKEROW-WALKI W KLATCE!!

Następny temat

Skutecznosc KAKATO-GERI

WHEY premium