SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięsień piszczelowy boli przy bieganiu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Chłopy może mi wy pomożecie..
Nie wiem co się dzieje, nie mogę biegać, po przebięgnięciu już około pół kilometra nap*****la mnie mięsień piszczelowy.. Tak moćno że dalej ni ch**a nie mogę dalej biegać.. próbuję układać inaczej nogi, biec w inny sposób ale to nic nie daje.. Musze przerwać to wszystko bo ból jest nie do zniesienia.. Mam tak od jakiegoś czasu, max pół roku i to chyba co gorsza się nasila..
Kiedyś trenowałem 6 lat piłkę nożną, nawet nie wiedziałem co to za mięsień dopóki tak bardzo nie zaczął mi dokuczać..
Aha noi chcę dodać że z tego co widzę http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp to właśnie to o czym mówię bo innego nie widzę.. ogólnie to ten obok kości piszczelowej z obu stron, ale może to jakiś ścięgno jednak albo staw ? niepokoję się bo coś jest nie tak.. Nie dość ze boli aż chodzić nie mogę to puchnie jak sam sk***ysyn..
Czy to nie jakaś choroba? może coś ze mną nie tak... Może to wydawać się smieszne, ale jakby cofnąć się teraz toi ery kiedy musiałbym coś upolować nawet bym zwierzyny nie dogonił "ha ha". :/ kumatych proszę o jakieś sugestie, opinie.. cokolwiek... jest to uciążliwe strasznie..

Zmieniony przez - Balearic w dniu 2012-09-20 00:48:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26435
Zapalenie okostnej imo Waga up , nie biegać na palcach masować rozgrzewać (maści) : P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15340
Też tak miałem jak biegałem , zaczełem rzadziej biegac , max 2 razy w tyg i mi przeszło , a teraz jest juz normalnie :) spróbuj moze jakies maści , to pomaga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
RTG robiłem przy podobnych objawach. Kość była pogrubiona do środka na odcinku, w którym mnie bolało. Na noc robiłem rodzaj kompresu. (mokra husteczka, folia spożywcza i to obwiązywałem szmatą). Pomogło w dolegliwościach bólowych. Miałem problem przez 2 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja zazwyczaj na masie nie moge biegac wogole, pisczele bola, wiadomo od duzej retencji, na redukcji brak wody to moge latac codzienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Czyli co proponujecie ? pójść na te rtg ? bo nigdy takich problemów nie miałem.. To od jakiegoś czasu dopiero.. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
wyluzuj,bijesz teste teraz?jezeli tak to masz odpowiedz plus waga i ilosc wegli przed bieganiem(to ogranicz).Podbijam teraz teste i przez pierwsze 2-3km przechodze przez to samo,straszna pompa przy piszczelach az do bolu,z kolejnymi km przechodzi

przy cyklu z testem i anapolonem musialem sie nieraz zatrzymac przy zwyklym chodzie tak bolalo ze nie szlo stopy normalnie postawic

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-09-20 14:09:55

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5183
mam podobny problem gdy długo nie biegam i zaczynam znowu, w moim przypadku chodziło o to że przy kroku biegowym zbyt nisko podnosze kolana i za bardzo są obciążane mm. piszczelowe przednie

MMA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
jak chlopaki pisza, masa do gory, przeciazenie nog, i boli, tez tak miewam czasami, nawet przy chodzeniu
po jakiej nawierzchni biegasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7465
tak jak chłopaki piszą - powodem może być wzrost masy choć prędzej by na kolana poszło
nie trenujesz czasami jakichś kopanych sportów walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
i w jakim obuwiu?

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron prolongatum, Polska, Jelfa

Następny temat

Zyzz - co brac aby bylo podobnie

WHEY premium