SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat budowy mięśni brzucha. Czy osoba z lekką nadwagą (delikatnie odstający brzuch) będzie widziała efekty po poszczególnych ćwiczeniach? Czy jest konieczne spalanie tłuszczu? Jestem na diecie, i ćwiczę cardio, ale nie widzę efektów w okolicach brzucha, pośladków czy też ud. Chciałbym rozpocząć jakieś ćwiczenia na tą partię ciała, ale nie wiem czy jest sens robić to przed spaleniem tłuszczu.
Tak przy okazji... Jak to jest też z tymi spalaczami tłuszczu? Do czego one służą? Słyszałem że chodzi o trudno dostępne miejsca, ale wolałbym być pewien. Jeśli przykładowo chciałbym się pozbyć tłuszczu z wyżej wymienionych partii (brzuch, pośladki, uda) gdzie mam najwięcej zgromadzonego tłuszczu, to jaki spalacz byście polecili na początek, i czy w ogóle?
Dziękuję z góry :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Odpowiednia dieta z ujemnym bilansem kalorycznym + trening i efekty będą. Spalaj tłuszcz i ćwicz jednocześnie. Spalacz to wspomagacz, ale to się stosuje na koniec redukcji tkanki tłuszczowej (takie ostatnie szlify). Sam w sobie nie jest cudownym środkiem, więc nie ma co marnować pieniędzy na początku, gdy samą dietą i treningiem można zrobić duży postęp ;)

Zmieniony przez - Gobi w dniu 2014-03-27 23:44:45

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drobne pytania

Następny temat

Siłownia 14 lat

WHEY premium