SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie łydek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu ActivLab.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
Witam.
Mam duży problem. Jestem lekkoatletą. Mam nieproporcjonalną budowę ciała. Na górze jestem dość średni, a łydki mam strasznie ubite [40cm]i wydaje mi się, że 50% tego to sam tłuszcz, bo przy napięciu bardzo mięśni nie widać, tylko 'lata' kupa mięcha. Chciałbym się jakoś pozbyć kilku cm z tych nóg jak jest to możliwe. Czytałem już tu na forum o diecie ketogenicznej. Nie chciałbym, żeby wpłyneła jakś negatywnie na mnie i żebym miał siły na trening. Czy mógłby ktoś przygotować mi jakąs diete? Co jeść, ile jeść i w jakich ilościach. Jestem skłonny przyjąc tą diete, aby tylko zobaczyć jakieś efekty

Zmieniony przez - ever96 w dniu 2013-03-16 19:17:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Nie da się spalić tłuszczu/mięśni miejscowo za te aspekty odpowiada nasza genetyka. A diety nikt Ci nie ułoży , musisz sam to zrobić. Ludzie tutaj mogą Ci jedynie poprawić lub udzielić wskazówek. Jeżeli chcesz zacząć od redukcji to tutaj masz artykuł na początek : https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
czyli nie da się miejscowo zrzucić nadmiaru tłuszczu z łydek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Nie, podczas redukcji tłuszcz będzie spalany z całego ciała. Z łydek również ale nie ma mowy o miejscowym spalaniu.

Myślę, że zbytnio się przejmujesz rozmiarem łydek. Może zamiast palić łydy lepiej było by podnieść obwody reszty ciała, coby poprawić symetrię.

Zmieniony przez - shocker w dniu 2013-03-16 20:25:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
biegam długie, masa ciała tutaj jest zbędna powinienem być szczuplutki, to zrzuce z całego cała, a najwyżej potem nadrobie góre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc, porady w schudnięciu dla 14 - latka

Następny temat

Miesiąc po treningu

WHEY premium