SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka pytanko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 541
Witam mam pytanko
Zjadłem metke EAP w zaszetce 100tab
Caykl opierał sie na piramidzie gdzie w ostatnim tygodniu jadłem po 2 przez 7 dni skończyłem cykl i pojawiła się okazja zakupu 60 tab Methandiex od Scantel PHarma moje pytanie brzmi ajk to teraz zjeść te pozostałe 60 jem teraz po 2 dziennie nie było zadnej przerwy miedzy cyklem skńczyłem EAP i odrazu SC już 3 dzień czy mam sobie jesc po 2 dziennie do konca cyklu czy to juz za duzo i zjesc tylko 30 np ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
zakończenie cyklu bo to nie ma co go dalej ciagnac odblokuj sie i tyle i kombinuj juz co bezie na na stępny cykl tego scana na kicka mozesz dać

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
a czas trwania cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 541
5tyg i 3 dni jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
czyli dojechałes do końca cyklu, odblok i przerwa. poczytaj też o zasadach układnaia cyklu bo takie metkowe piramidki to piwnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24375 Napisanych postów 68065 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537724
daj 6 tyg i skoncz
reszte zjesz do innego cyklu

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
te 4 dni które dzielą go do końca 6 tygodnia to już nie robi różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 541
Czyli nie radzicie przeciągać cyklu ;p? ta od EAP meta strasznie lipnie weszła ;/ 2 kilo i rzeźba a ja potrzebuje mieśnia
Co myślicie aby to zjesc do konca te 60 po 2x dziennie ?
Czy raczej juz nei ma co liczyć na efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
2kg i lipnie weszła?? 2 kg mięśni to jest tak naprawdę od ****a. jaką dietę stosujesz?

2 mety dziennie? no bez jaj. zszedłeś z górki na śmieszną dawkę i czego się po niej spodziewasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24375 Napisanych postów 68065 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537724
słuchaj misiek ;) skoncz ten cykl juz teraz, odblokuj sie i za jakis czas zjedz sobie znów metke ale nie jakimis glupimy piramidami tylko stala dawke 20-25 mg codziennie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
eap jakie miał stężenia? bo scantel chyba 10mg coo? rozpisuj to w mg a anie w tabsach

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24375 Napisanych postów 68065 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537724
eap 5 jak polak

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mam dobre dawki

Następny temat

redukcjia :D

WHEY premium