SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateusz Burdzy

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 317993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze nie wiadomo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6246
konkretny i szczery gość. Nie ma genu Doriana i nie ściemnia. Szacunek za super formę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bardzo fajnie sie wypowiadał, widac ze umie realnie ocenic sytuacja, forme na MP przygotowal wysmienita choc jak na ciezką to troche rozmiaru brakowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Super, że jest skromny i mówi, że wystarcza mu mistrzostwo Polski. Ale mam nadzieję, że jeśli nie w tym roku, to w najbliższych latach wystartuje w mistrzostwach Europy lub świata. Widziałem Mateusza Burdzego na żywo, śledzę jego poczynania od 2010 roku i jestem zdania, że minione mistrzostwa Polski są historyczne. Jego kariera przypomina mi trochę karierę Piotrkowicza: udany start na debiutach, później wygrana mistrzostw Pomorza, a następnie mistrzostw Polski. I to mocno obsadzonej kategorii +100kg. I to zdobył to w wieku zaledwie 27 lat. Jak dla mnie Burdzy ma zadatki na wspaniałą karierę. Trzymam za niego kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
chyba nie widziales mocno obsadzonej ciezkiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Widziałem. W minioną niedzielę na mistrzostwach Polski. Andrzej Rak i Tomasz Jafernik prezentowali świetną formę. Andrzej Rak to tegoroczny absolutny mistrz Śląska, Tomasz Jafernik to były absolutny mistrz Polski. Czy to mało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zobacz sobie kat. ciezkie w poprzednich kilku latach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Tu Ci przyznaję rację. Kulturystyka z lat 90-tych, czy też z początku millenium to nie ta sama kulturystyka co teraz.
Jednakże nie zmienia to faktu, że Burdzy ma realne szanse na bycie drugim obecnie najlepszym polskim kulturystą, zaraz po Piotrkowiczu, na którego prześcignięcie ma jeszcze czas.
Jego sylwetka budzi podziw, a i na dokonania typu mistrzostwo Europy i świata ma czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wbff gdzie moge o****ec?

Następny temat

29.09.2011 - Faftaq - Podstawy planowania indywidualnych programów żywieniowych

WHEY premium