SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateusz Burdzy

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 317605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13532


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Nie przypomina Wam trochę Jego sylwetka sylwetki Ruhl'a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Szeroka talia i strasznie naj**any mięsem, wygląda bardzo dobrze. Coś w tym jest co piszesz z Ruhlem.

Zmieniony przez - rolff w dniu 2014-08-04 16:34:18

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5385 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388231
najbardziej tricepsem przypomina ruhla :)

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13532
"Aktualna forma:
- 109 kg na czczo / 173 cm wzrostu"



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 173 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Ostatnie foty Mateusza













RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W Strzegomiu pozamiata
Ciekawa decyzja z przejściem do PKZFiTS w końcu.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
zależy kto wystartuje, ale z tego co wiem to czołówka odpuszcza te zawody - więc możliwe. Ale osobiście uważam że nic wielkiego nie zwojuje w kulturystyce, oczywiście mówię o arenie europejskiej, światowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522666
ostatni trening przed występem w Strzegomiu - waga: 105,3 kg









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 173 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Mateusz miał startować w Strzegomiu na kamiennej rzeźbie jednak nie udało się, ostatnie foty z formy oraz komentarz Burdzego do całej sytuacji:
M.Burdzy
Moi Drodzy,
Inforumuję Was, że przygotowywałem się do zawodów IFBB KAMIENNA RZEŹBA w Strzegomiu, które były jednocześnie kwalifikacjami do zawodów IFBB Arnold Classic w Madrycie, na których, gdybym się dobrze zaprezentował w Strzegomiu chciałem także wystartować.
Niestety na miejscu, bezpośrednio przed zawodami nie zostałem dopuszczony do startu, gdyż, jak mnie poinformowano, mojej sytuacji nie może wyjaśnić Polski Związek Kulturystyki - tylko Komisja Dyscyplinarna IFBB ponieważ rok temu startowałem w zawodach międzynarodowych (a nie tylko krajowych) federacji NAC - Mistrzostwach Świata na których zdobyłem brązowy medal.
Przyjmuję to do wiadomości i jednocześnie informuję Was, iż będę starał się wyjaśnić tak szybko jak to możliwe swoją sytuację w organach międzynarodowych federacji IFBB. Jeżeli uda mi się ponownie zostać zawodnikiem federacji IFBB to będę starał się wystartować w roku kalendarzowym 2015.
Tymczasem, abstrah**ąc od mojej obecnej sytuacji skupiam się już na budowie większej masy mięśniowej i dalszej poprawy sylwetki. Czas musi upłynąć.
Pozdrawiam, i dziękuję Wszystkim, którzy mnie wspierają i kibicują














RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wbff gdzie moge o****ec?

Następny temat

29.09.2011 - Faftaq - Podstawy planowania indywidualnych programów żywieniowych

WHEY premium