SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateusz Dziennik Treningowy

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Hej !
Nazywam się Mateusz Żywiołowski mam 20 lat , od ponad roku trenuje Trójbój Siłowy pod okiem Mistrza Polski oraz brązowego medalisty Mistrzostw Europy jak i Świata Kamila Jaroty. Moje dotychczas osiągnięcia nie są może powalające ale zająłem dwukrotnie IV miejsce w Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w kategorii 105 kg. zrobiłem wynik 530 kg.
Przysiad-175kg
Wyciskanie-115kg
Martwy Ciąg-240kh

Teraz Przygotowuje się do kolejnych zawodów w Gliwicach , obecnie trenuje 3x w tygodniu .Na bieżąco będę wrzucał relacje z treningów moich .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
zaczynam właśnie drugi tydzień przygotowań :), wczoraj na treningu siady robiłem , jak na razie jest moc ;)

siady 135kgx5,5,5

siady z zatrzymaniem 110kgx4,4

suwnica obunóż 3x8

prostowanie nóg 2x12

zginanie podudzi w stawie kolanowym obunóż 3x6-8

zginanie podudzi w stawie kolanowym jednonóz 2x10-12

wyciskanie wąsko 72,5kgx5,5,5

brzuchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
14.03.2013 (czwartek) Pierwszy trening po zawodach !



Siady- 3 Serie po 2 powtórzenia na 130 kg

Wyciskanie z zatrzymaniem 3 Serie po 2 powtórzenia na 90 kg

pompki na poręczach 3 Serie po 8 powtórzeń (bez ciężaru)

Barki-Unoszenie hantli bokiem 3 Serie po 15 powtórzeń

Biceps :)

Brzuchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz wyniki moze nie powalaja patrzac na wage ale jestes zawodnikiem ktory sie rozwija wiec napewno w wieku 23lat (nadal junor) bedzie kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Kolega który razem trenuje na siłowni ma ZDECYDOWANI lepsze wyniki w tej samej kategorii +ten sam wiek, zapewne spotkacie się razem na MP. Powodzenia życzę i osiągnięcia jak najlepszego wyniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Dzisiaj miałem pierwszy trening dziewięć o tygodniowego treningu przygotowawczego do następnych zawodów które odbędą się w Gliwicach , można tak powiedzieć że był to bardziej rozruchowy trening.
siady 127,5kgx8,8
suwnica obunóż 3x8
prostowanie nóg 2x12
uginanie nóg obunóż 3x6-8
uginanie nóg jednonóz 2x10-12
wyciskanie wąsko 75kgx5,5,5
brzuchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
wysyłam filmiki z głównych serii siadów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Mateusz Ty jesteś sponsorowany przez Hi tec?Czy masz zniżki za prowadzenie dziennika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
no to powodznia w przygotowaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Hazzo a to trzeba być sponsorowanym aby prowadzić swój dziennik treningowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
zawody wszystko pokaza kto lepszy tam dojdzie stres i bardzo latwo spalic probe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Natalia Gacka zmieniła Team?

Następny temat

Black Devil TestoPlast Creasteron

Wiecej