SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masówka do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 815
Witam,

Na poczatek ankieta:
Płeć: M
Wiek: 26
Waga: 81
Wzrost: 175
Cel treningowy: Sucha Masa
Staż treningowy na siłowni: 3 lata z przerwami (ciągiem 6-ty miesiąc)
Uprawiane inne sporty: Obecnie nie
Dostęp do sprzętu: Full
Dieta: Jest + 300 kcal (aktualnie 2.5g białka/kg)
Przeciwwskazania medyczne: Rekonstrukcja ACL
Zażywane suplementy: Kiedyś Massdrol i teraz Tranavol-V i Epi
Ostatnio przerabiany plan: Zaczynam Push-Pull
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg]: przysiad 140kg, Wyciskanie 120


Chcialem zmienić swoją dotychczasową dietę. Jestem w trakcie brania Epi i Trenavolu-V i obwody oraz waga wzrosly wieć czas na modyfikacje. Celuje w ok 2.5 g baiłka/kg do końca cyklu. Mialem zglosić się do kogoś, zeby profesjonalnie mi to rozpisał ale może sprobuje sam na razie :p
Wklejam zrzut przykładowego pomysłu na dzien treningowy. Czy to może tak wyglądać?



“Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału” — tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.”

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
Brakuje zdrowych tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 815
Mam Kapsy Gold Omega3 Olimpu. Czy jak wrzuce 2x po 2 tabletki do posiłków (oczywiście nie do okołotreningowych)to bedzie ok? Moge też dodać oliwę z oliwek do obiadu a kcal obiąć z węgli. Sprawdzi sie to?

“Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału” — tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
Może być.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze wyliczłem zapotrzebowanie ?

Następny temat

Finałowa wycinka - kilka pytań i wątpliwści

WHEY premium