SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz fakin dzolk Pudzianowski vs Fedor oraz cała czołówka :P na KSW 19

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 19848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731991
Jeszcze nie tak dawno mowil ze nie podjal by walki z Mamedem, teraz juz mowi ze nie ma problemu. To tylko nowy element wizerunku, pewnie ktos mu wpoil ze chcac zostac prawdziwym fighterem nie moze miec respektu (nie moze sie bac) przed nikim, nawet przed Fedorem. A w dobrym tonie jest rzucanie na prawo i lewo wyzwan.


Zmieniony przez - Possible w dniu 2012-01-14 21:46:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
Pudzian chce się wykreować na osobę która nie boi się walki z nikim, on ma rozgłos a Fiedzia najłtwiejszą walkę w karierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
To nie jest tak.Nie pojmujecie jednej rzeczy - Pudzian to prosty chłop, taka prawda- maksymalnie prosty człowiek,myślący najprostszymi kategoriami.On nie planuje niczego ponad to ani jego wypowiedzi nie mają drugiego dna.Mu po prostu się wydaje że jak "Thomson nie mógł mu nic zrobić"- co powtarzał po 15 razy w każdym wywiadzie - to nikt mu nie może zagrozić, po prostu zyskał ogromną pewność siebie po tej "wygranej"- on naprawde myśli że jak walczył w miare na równi z Jamesem to teraz może z każdym- nie ma tu sekretnego planu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
Pudzian - Fedor
ciekawe jakie byłyby kursy u buków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
byś musiał dopłacić....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Pudzian jest magistrem, nie wiem wiec, na jakiej podstawie uwazasz, ze to prosty chlop

zeby zdobyc tytul magistra trzeba napisac prace na kilkadziesiat stron co najmniej

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
magistrem... CZEGO?

obecnie to byle magistrem to każdy sobie może być ;)

Zmieniony przez - juhas514 w dniu 2012-01-15 13:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
http://www.extreme.banzaj.pl/Pudzian-magistrem-z-apetytem-na-doktorat-9274.html

polecam ten artykul

pisza tam nawet, ze Pudzian ma zadatki na naukowca

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 19848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731991
To nie jest tak.Nie pojmujecie jednej rzeczy - Pudzian to prosty chłop, taka prawda- maksymalnie prosty człowiek,myślący najprostszymi kategoriami.On nie planuje niczego ponad to ani jego wypowiedzi nie mają drugiego dna.

Mylisz sie i to bardzo,. On wszystko planuje i jego wypowiedzi maja "drugie dno"
I prostym chlopem z pewnoscie nie jest.


Zmieniony przez - Possible w dniu 2012-01-15 13:30:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Jego wypowiedzi, że może walczyć z Khalidovem lub - nomen/omen - Fedorem Emelianienko świadczą, że może "prostym chłopem" nie jest, ale też nie świadczą o jego myśleniu najlepiej. Fakt, że Fedor przegrał ostatnio trzy walki pod rząd, ale wtopił z utytułowanymi, świetnymi zawodnikami. A Pudzianowski takim zawodnikiem nie jest. Fedor w pierwszej rundzie poskładał przez duszenie zza pleców Silvie, zawodnika z którym Pudzian przegrał z kretesem.
Pudzianowskiemu brakuje realnej oceny sytuacji. Porywa się z motyką na słońce. Miejmy nadzieję, że oczywiście nie staną ze sobą do walki, bo byłaby to dopiero kompromitacja Pudzianowskiego. Taka jest prawda niestety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I Turniej MMA Puchar Burmistrza Mińska Mazowieckiego

Następny temat

UFC 142 LIVE!

WHEY premium