SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META INJECT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
devin caly patent jest taki ze podczas pierwszego przejscia meta zostanie czesciowo zniszczona przez watrobe, dlatego mniej substancji aktywnej dostanie sie do krwi. walac mete po dupie wiecej zostanie wykorzystane, dlatego mniejsza dawka inj bedzie rownie efektywna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
niedzwiedzio
tak tylko za najpierw musi przeleciec przez watrobe zeby dostac sie do ukladu krazenia a potem wotroba i tak dalej znowu bedzie filtrowac substancje z ukladu krazenia dalej ponownie jeszcze. To takie trudne czy tak specjalnie sie glupio dopytujecie

Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2012-12-23 12:05:41

Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2012-12-23 12:06:30


odniose sie do tego zdania bo reszta z tego co napisales to sa oczywistosci i ja nie prosilem Cie o tlumaczenie czym jest uklad wrotny bo wiem lepiej ale spoko, wyjasniles dobrze i pewnie sporo osob dopiero po przeczytaniu tego zrozumie cos wiecej

Natomista jesli chodzi o samo metabolizownie mety, to jestem zdania ze bez znaczenia jest czy meta trafi do watroby z ukaldu wrotnego czy z tetnicy watrobowej i tak ta sama ilosc mety musi zostac zmetabolizowana,
Obojetnie czy metaboliz zacznie sie od pierwszego przejscia z ukladu wrotnego czy filtrowania z kwi ultenowanej,
Pozatym musisz zrozumiec ze to nie jest tak ze meta zostanie zmetabolizowana w czasie jednego przejscia,

Pozatym nie jest do konca jasne czy meta przed dezaktywacja grupy 17aa wogole dziala

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
pampuch
devin caly patent jest taki ze podczas pierwszego przejscia meta zostanie czesciowo zniszczona przez watrobe, dlatego mniej substancji aktywnej dostanie sie do krwi. walac mete po dupie wiecej zostanie wykorzystane, dlatego mniejsza dawka inj bedzie rownie efektywna


Nie, nie bedzie
inj potrzebna jest taka sama badz wieksza dawka dla podobnych efektow

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
miczelx

Nie, nie bedzie
inj potrzebna jest taka sama badz wieksza dawka dla podobnych efektow



a skad to wiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
z praktyki

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
jak wygladala twoja praktyka z meta inj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
ja kiedys bilem mete razaka 25mg ed i bardzo ladnie mnie porobilo.porownujac do mety oral mysle ze musialbym wziasc 40mg ed dla podobnych efektow.Wiec niewiem miczelx czy tak do konca jest potrzebna wieksza dawka.Niewiem czym to jest spowodowane,moze poprostu mete w tabsach mialem z zanizonym stezeniem.Pisze tylko co zauwazylem z praktyki
1

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
miczelx
niedzwiedzio
tak tylko za najpierw musi przeleciec przez watrobe zeby dostac sie do ukladu krazenia a potem wotroba i tak dalej znowu bedzie filtrowac substancje z ukladu krazenia dalej ponownie jeszcze. To takie trudne czy tak specjalnie sie glupio dopytujecie

Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2012-12-23 12:05:41

Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2012-12-23 12:06:30


odniose sie do tego zdania bo reszta z tego co napisales to sa oczywistosci i ja nie prosilem Cie o tlumaczenie czym jest uklad wrotny bo wiem lepiej ale spoko, wyjasniles dobrze i pewnie sporo osob dopiero po przeczytaniu tego zrozumie cos wiecej

Natomista jesli chodzi o samo metabolizownie mety, to jestem zdania ze bez znaczenia jest czy meta trafi do watroby z ukaldu wrotnego czy z tetnicy watrobowej i tak ta sama ilosc mety musi zostac zmetabolizowana,
Obojetnie czy metaboliz zacznie sie od pierwszego przejscia z ukladu wrotnego czy filtrowania z kwi ultenowanej,
Pozatym musisz zrozumiec ze to nie jest tak ze meta zostanie zmetabolizowana w czasie jednego przejscia,

Pozatym nie jest do konca jasne czy meta przed dezaktywacja grupy 17aa wogole dziala
wiem o tym ze nie zostanie zmetabolizowana podczas jednego przejscia nie musze sobie tego uswiadamiac bo krew ciagle krazy a substancja jest stopniowo eliminowana,wlasnie o to chodzi ze to pierwsze przejscie znacznie bardziej obciaza watrobe niz pozostale cykle krazenia chodzi o to pierwsze wlasnie prtzejscie ktore jest dla watroby ciezsze ilosc substancji pozostaje ta sama ale watroba bioerze udział we wprowadzeniu jej do krwioobiegu czego niema po iniekcjii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
tomek25irl
ja kiedys bilem mete razaka 25mg ed i bardzo ladnie mnie porobilo.porownujac do mety oral mysle ze musialbym wziasc 40mg ed dla podobnych efektow.Wiec niewiem miczelx czy tak do konca jest potrzebna wieksza dawka.Niewiem czym to jest spowodowane,moze poprostu mete w tabsach mialem z zanizonym stezeniem.Pisze tylko co zauwazylem z praktyki
wlasnie o to chodzi nim meta dostanie sie do krwioobiegu zostaje czesciowo zmetabolizowana i działanie jest słabsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
pampuch
devin caly patent jest taki ze podczas pierwszego przejscia meta zostanie czesciowo zniszczona przez watrobe, dlatego mniej substancji aktywnej dostanie sie do krwi. walac mete po dupie wiecej zostanie wykorzystane, dlatego mniejsza dawka inj bedzie rownie efektywna
tak własnie chodzi o sposob podania i to przejscie pierwsze przez watrobe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml odblok

Następny temat

Która deka?..

WHEY premium