SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

MASS - marcsz101

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 558

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2801
I - STAŻ TRENINGOWY (systematyczne)
* 12 - 24 miesięcy

II - CEL
* Sylwetka (ogólny rozwój masy mięśniowej z zachowaniem możliwie najlepszych proporcji i zarysów sylwetki)

III - RODZAJ TRENIGU
* Full Body Workout(wczesniej jechałem ciągle split wiec teraz chciałbym odmiane)

IV - LICZBA DNI TRENINGOWYCH W TYGODNIU
* 2-3(ze wskazaniem na 2 dni)

V - MOŻLIWOŚCI SPRZĘTOWE
* Full osprzęt klub

Zmieniony przez - marcsz101 w dniu 2008-04-14 19:42:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 9858 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59190
www.trener24.pl 
tam masz system MASS wygenerujesz dla siebie odpowiedni plan.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2801
No tak tylko że, ze tam nie znajduje mi planu do moich kryteri, wiec napisalem tutaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 17 lat 183wzr i 98kg

Następny temat

Jaki trening

Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Kiedy robić przerwę w treningu? Kiedy robić przerwę w treningu?