SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MALAY TIGER 1ml / 10ml / tbl / hgh - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330529

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi sie ze ten bialy jest dobry, wbilem 2 shoty po 2ml, powiem apetyt na +, pompa na trennigu wieksza wiec chyba dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 484
Panowie nie macie pojecia co piszecie kolor soku nie ma tu znaczenia. Kolor zalezy tylko na jakim oleju jest robiony srodek w tym przypadku susta. Wiec czy ktos ma przezroczysta czy nie -bez znaczenia. Tigera podrobili raz w latach okolo 2007-2008 nie pamietam dokladnie i naklejki byly jak na atramentowce zrobione. Obecnie firma zbiera bardzo dobre opinie i pojawiają się nowości.

pako

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 484
Anapolon Malay Tiger 50tabl -50mg -Oxyndrol -Nowość ze stajni Malaya.

pako

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1353
Pako , ale albo robią zółte albo białe... nie bedą chyba walić raz takich raz takich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
pewnie ze moga. nie kupuja od razu oleju z zapasem na nieskonczonosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam enana przezroczystego działać działa dobrze (robiłem badania), ale dyskomfort po shoocie utrzymuje sie 2-3 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 484
Powtórzę raz jeszcze kolor nie ma znaczenia. Po prostu nasz inna serie i tam produkt robiony był na innym oleju . Przy takich ilościach kilku produktów nie na możliwości zeby wszystko było na jednym oleju.

pako

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jak ten antek tygrysi, niech sie ktos wypowie _

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 484
U mnie trzech znajomy od tygodnia leci go . Widać że działa waga plus 3kilo siłą do przodu. Na twarzy widać zmiany jak to po antku. Produkt zupełnie nowy. Jak będzie działał jak meta i wino to będzie kolejny bardzo udany produkt oral

pako

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18525
panowie
jak na dzisiaj ma sie prop/enan malaya?
pozdrawiam

muscle mass hypertrophy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Good pfarma-DECA

Następny temat

cido egipt, enan real czy fake

WHEY premium