SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Malay Tiger NPP 100mg/ml

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109




1

Zmieniony przez - arek16 w dniu 2009-02-12 13:48:14
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1689
Taki sok to może stać i stać i zastanawiam się co się może z nim stać po tych kilku(nastu) latach.
Gdybym ja osobiście miał taką flachę, która stoi założmy 5 lat to jedynie bym ją podgotował chwile w wodzie i wbijał bez obaw.
1

nie kupuje, nie sprzedaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Ode mnie powiem, że moim skromnym zdaniem jest tu minimum te 100mg w ml albo i więcej.
Z objawów to krew z nosa, libido marne i fajna masa dobrej jakości Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
krew z nosa mialem przy cyklu 50mg propa+50mg npp co drugi dzien, nie bede mowil jakiej firmy bo jeszcze mnie ktos zbeszta to na kapslu to jakas nalepka?

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
smieszne te nalepki to jest chyba ta imitacja malaya mowicie ze fajnie dziala no to milo ale jak bym mial brac to bym szukal tego malaya z przezroczystymi kapslami w kartonikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
ja tam jestem zwolennikiem aptecznych srodkow, mimo malego stezenia walil bym superke

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51501
J/W.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
Fake.

Orginal ma inne główki i naklejki lepszej jakości. I wydaje mi sie ,że wyższe troche ampóły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290324
.

Zmieniony przez - Antonek w dniu 2009-02-12 17:57:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
pro ampulki tez juz wbijam ta na zmainae z casablanca

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
1 rzecz,ktorej chyba nie wiecie kto walil inne srodki malaya kiedys oprocz propa??stary malay kazdy walil propa i powstal ten mit o malayu bo byl prop ok ,innych srodkow malo kto uzywal bo byla wtedy inna firma co szla i brala ludzi,a na forum szal byl na co innego w tamtym czasie zobaczcie stare tematy..https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=malay tiger i gdzie sa pytania o inne srodki??poczytajcie dla ciekawosci


Zmieniony przez - nupel w dniu 2009-02-13 04:50:00

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
Nic z Twojej wypowiedzi nie rozumiem...

Może pierwsze przemyśl co chcesz napisać a później napisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa omka, prop eurochem, wino ddl 10mg, superanabolon spofa

Następny temat

masteron -elite , clen chinczyk %-)

Wiecej