SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa - zastosowanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Witam,
Wiem, że wielu może to zdziwić, ale nie chcę, żeby rosły mi mięśnie. Jestem dziewczyną, a i tak mam już bardzo duże, jak na dziewczynę. Odżywiam się normalnie, bez żadnych dodatkowych białek, czy innych suplementów i intensywnie trenuję. Moje treningi są wydolnościwo-kondycyjno-wytrzymałościowe. Niedawno dostałam białko w proszku i chciałabym wypróbować jego działanie, ale nie chcę, żeby mi urosły mięśnie, a jedynie, żeby się lepiej i szybciej regenerowały, żebym nie czuła zmęczenia. Gdzieś wyczytałam, że jak się zje białko ok. 1h przed treningiem, to na treningu będzie się miało więcej siły, energii i nie będzie się zmęczonym, a przy 2h treningów to jest ważne. Czy waszym zdaniem to prawda? Zazwyczaj ok 3h przed treningiem jem potrawy z przewagą węglowodanów, jak np. kanapki. Jak dla mnie to dobre rozwiązanie, bo na treningu nie jest mi niedobrze, nie czuję się ciężko i mam energię, ale chciałabym jeszcze włączyć to białko.
Uważacie, że białko przed treningiem to dobry pomysł, jeżeli chodzi o ten wzrost energii, siły, itp.? Tym, że będzie mi niedobrze bym się nie przejmowała, bo i tak przez ok. pierwsze 15 min. jest rozgrzewka, czyli truchcik, trochę przysiadów, pompek, rozciągnie, a potem chwila czasu na założenie ochraniaczy, rozstawienie sprzętu, itd., czyli kilka minut odpoczynku, więc w tym czasie powinno mi się to strawić.
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Zdecydowanie. Jak większość kobiet. Pod zdjęciu chciałby tak wyglądać, ale jak usłyszy "mięśnie" lub "trening siłowy" to wpada w panikę. Polecam poczytać na ten temat:

http://potreningu.pl/articles/517/trening-silowy-a-estetyka-sylwetki-kobiecej 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Witam, zdecydowanie kiepski pomysł. Tutaj nie ma co próbować – Białko to tylko kotlet proszku. Jeżeli chcesz lepsze regeneracji to lepiej zakupy BCAA .
Druga sprawa nie jest tak prosto wywołać wZrost mięśni, jeżeli twój deficyt będzie odpowiedni to nie ma się czym przejmować, miesnie Ci nie urosną
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Ja właśnie mam dwa rodzaje odżywek: BioTechUSA ISO WHEY ZERO i Scitec Nutrition BCAA XPRESS. Czyli to drugie to jest lepsze i lepiej pić po treningu dla regenaracji? To w takim razie ta pierwsza odżywka powoduje przede wszystkim wzrost masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Przyrost masy powoduje nadwyzka kaloryczna,jesli masz jaujemna miesnie Ci nie urosna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Nie, tak jak wcześniej napisałem jest to odżywka uzupełniająca dietę – jedzenie w prochu. Będziesz robić redukcje również możesz ją stosować to jest tylko uzupełnienie diety. Masa rośnie przy nadwyżce kalorycznej. B C A A stosujesz najlepiej przed lub w trakcie treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Ok, dzięki. A to białko, nie BCAA tylko to drugie, może zwiekszyć energię podczas treningu, gdybym wypiła je przed, czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Zdecydowanie Nie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Ok, dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Poza tym, może nie zdajesz sobie z tego jeszcze sprawy, ale zdecydowanie chcesz aby mięśnie Ci urosły. Niestety jest to bardzo trudne do osiągnięcia u kobiet.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Jaaaasne, chcę, a potem będą się śmiać ze mnie jak z Bjoergen i jak z wielu kobiet ćwiczących na siłowni, że wyglądam jak babochłop, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Kobiety ćwiczące na siłowni, przepraszam, nie kobiety, a babochłopy, dziękują za uznanie. Zobacz sobie jak wyglądają dziewczyny ćwiczące na siłowni https://www.sfd.pl/AGATA_BUGORSKA__Mistrzostwa_Polski_2017__Bikini_fitness-t1103905-s77.html 
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple - o jakich porach

Następny temat

Dieta rozkład makro, kcal

WHEY premium