SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kangaroohoops

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
Cze szukam dokładnie opisanego programu na wyskok podanego w temacie . Z góry dzięki za pomoc.

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1525
ty tak mowish bo zrobiles gregry i chodziles na siłke :) a ja w żadnym programie nawet do jednej trzeciej nie doszedłem dodatkowym utrudnieniem w moim trenigu jest głupia sąsiadka z dołu... siedzi 24h na dobe w domu i się pluje jak sobie przez pół godzinki troche mocno poskacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://sbs.friko.pl dział Trening wyskoku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
"Quad jumps
Zrób 5 pełnych przysiadów – 4 normalne a za piątym razem wyskocz jak najwyżej potrafisz"

czyli pierwszy tydzień trzeba zrobić 3 serie po 20 powtórzeń , ale jedno powtórzenie to 4 przysiady i wyskok??

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie , ale najgorsze to są kangaro lunges, czy coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
czyli 3 serie po 100 przysiadów ?? bedzie ciężko:P no te co mówisz są ciężkie , pośladki bolą potem:D

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE!!!
3 serie po 20 przysiadów i co 5 wyskok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
a odpoczynek między seriami powinien trwać ile?

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do uspokojenia oddechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Próbowałem to robić w wakacje. Doszedłem do połowy. Leniwy jestem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15927
Naprawde nie wiem skad wzieło sie przekonanie , że skocznosc wyrabia wykonywaniwe wielu powtorzeń. Po kiego trenowac czerwone wlokna miesniowe( wolne), katujac je wykonywaniem ogromnej liczby powtorzen- skoro to nie one odpowiadaja za wyskok. Jezeli ktos gra np. w kosza , czy siatke to czerwone wlokna maja zapewniony wystarczajacy trening. Na silowni trenujmy sile + szybkosc.To jest stara i najskuteczniejsza metoda sportowców bylego ZSRR. Siła + szybkoscc daje moc, moc ktora odpowiada za koncowy wynik w wielu dyscyplinach ( skoki , rzuty, krótkie biegi). Te wszystkie treningi opierajace sie na wykonywaniu wielu powtorzen , treningu łydek , czyli izolowanych grup mieśniowych mozna wyrzucic do kosza . Od dawna ciezarowcy łącza ciężkie zarzuty i rwania z cwiczeniami plyometrycznymi i zareczam wam , ze nie widzialem bardziej dynamicznych i skocznych sportowców. Może tak troche poszukac i rozpatrzyc np. "complex training" lub "trening wahadla" .Jezeli chodzi o obowiazkowa polską pozycję to polecam "Kompleksowe zwiekszanie sily mieśniowej sportowcow"- Z .Trzaskomy. Na zakończie- ktos , kto poleca przy treningu skocznosci wykonywanie wielu powtorzen nie ma pojecia o budowie , fizjologii i mechanice ciala człowieka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to daj 14 letniemu dziecku trening z obciążeniem. Pomyśl trochę. Po za tym robienie duzej ilości powtórzeń zwiększa dynamikę. Sam robiłem progrem gregry, który nie opierał się na siłowni i jump poszedł w górę, jak to wytłumaczysz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słaba kondycja, czy co ?

Następny temat

Hardcore- co to dla was ??

WHEY premium