SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzenie w pojemnikach pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
Witam mam problem mianowicie , jak przyrządzić jedzenie i kiedy żeby było zjadliwe w szkole z pojemników.
Np jak przyrządzić piersi z kurczaka ?

I jeszcze mam pytanie co do takiego zestawu
125g twarogu
Oliwa z oliwek 15ml

jak to wszamać ? rozdrobnić twaróg dodać oliwy i wszamać ? czy może jakiś sposób żeby to było zjadliwe , bo chudy twaróg z natury nie smakuje zbytnio.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
Kto pyta nie błądzi mówią :D

A pro po z innej beczki , w dzien treningowy kalkulator mi wyliczył zapotrzebowanie 3200 , a w nietreningowy 2200 . Jak wy jecie w DNT ? Mam się do tego zastosować czy codziennie szamać na te 3200 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
najlepiej przemielić pierś z kurczaka
bo na zimno to nigdy nie będzie rewelacyjnie smakowało
ale taki sport ,wymaga poświęceń

do twarogu nie musisz dawać akurat oliwy ,daj orzechów + np cynamon ewentualnie słodzik i zrób na słodko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
Ale przemielić i dopiero upiec\usmażyć czy najpierw upiec\usmazyc i dopiero przemielic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7482
Ja kroje kure w kostke, przypawiam i do woka. Gotuje ryz/kasze/makaron i dorzucam do zrobionego kurczaka. Gotuje warzywa i do woka. Wszystko mieszam jeszcze np. z jogurtem albo jajkami i do pojemnika. Pozniej smakuje zarowno na zimno jak i na cieplo (przynajmniej mnie, moze po prostu juz przywyklem ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
Do woka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7482
No 'wok', taka misko-patelnia - wiecej sie w niej zmiesci i elegancko nadaje sie wlasnie zeby wrzucac duzo skladnikow bez paprania polowy pieca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
Czyli kurczaka przyprawiasz , gotujesz ryż to na tą patelnie i do pieca czy smażysz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7482
Smaze, uzywam do tego spraya beztluszczowego (Berkley Jensen) albo jak mam wiecej czasu to w wiekszych ilosciach robie w piekarniku. Jak to zrobisz raczej nie ma znaczenia pod warunkiem, ze z glowa na a nie na glebokim oleju. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
Czyli na lajcie mogę dodać troszkę oliwy z oliwek do tego zamiast tego sprayu ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7482
Z tego co mozna dowiedziec sie na forum to oliwy z oliwek do smazenia sie raczej nie uzywa. Polecane do tego sa najlepiej olej kokosowy, moze byc tez maslo klarowane albo smalec. Poczytaj: http://potreningu.pl/diety/artykuly/2146/ranking-najlepszych-tluszczow-do-smazenia 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
A jeszcze mam pytanko , najlepiej robić z rana czy wieczorkiem też można a potem do lodówki wrzucić ?

Zmieniony przez - Sean12 w dniu 2013-10-21 23:15:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę by GromUS

Następny temat

bułki badz chleb zamiast ryżu...

WHEY premium