SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jakie odzywki na mase ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1687

napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3592 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31824
Witam.pisze dzis w imieniu kumpla ktory ma duze problemy z przytyciem.na porzadna diete nie ma czasu, moze tylko to swoja dotychczasowa diete troche urozmaicic.metabolizm ma szybki i jest ektomorfikiem.chce zakupic odzywki, ja doradzilem mu zeby kupil 6 kg mass xxl.to chyba dobra rada.prosze o opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 593 Napisanych postów 23103 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106420
jak miałby diete wysokowęglowodanową to masa by sama szła
nie ma czasu?a co takiego porabia?
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 3951 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62148
....hmmmmm jedzenie jest dobre.....jak i te 6kg

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

napisał(a)
Znawca
koles poprostu pozno przychodzi z roboty i odrazu biegnie do mnie na silownie.ma wielka ambicje
napisał(a)
Znawca
wczesniej bral kreatyne razem ze mna ale mu masy nic do przodu nie poszlo (zreszta mi tez)a kreatyna byla mikrorozdrobniona z olimpu .a bral ta kreatyne pierwszy raz ja mu doradzilem zeby wzial bo ja jak pierwszy raz bralem z d -ribose to 5 kilo przytylem a sila z 20 kg skoczyla wiec nie wiem co z nim jest.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3680 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36374
Hrhr ... zaraz beda opinie na temat kreatyny jak na temat hmb i karnityny....coraz czesciej sie czyta tutaj na forum ze kreatyna nie zadzialala...ma prawo..ale...
Moze cos nie tak bylo z dieta,treningiem nie wiem czym jeszcze ... i poprostu nie miales takich sporych przyrostow jak za 1 razem tj...sporo mniejsze i dlatego uznales ze za 2 razem na ciebie nie zadzialalo ?
A jesli nie zadziala znowu to chyba pozostaja jablczany
A jak to nie zadziala to Uoooo jestes inny

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

napisał(a)
Znawca
rozgladalem sie w sklepie za jablczanem ale nie znalazlem.jest to w sklepie sfd jak tak to napisz mi prosze jak sie nazywa i jakiej firmy to jest.dzieki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1953 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8808
biogenix cell pump
napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja tez teraz bede testowac CELL + MONO.
A co do tej szybkiej przemiany. To jezeli jest baaaardzo szybka To niech kupi Gainer 1 Vitalmaxu. Odrazu 4,5 kg. Wychodzi cos kolo 110 zl, wiec tanio.
MassXXL jest max 4,8 kg

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20403
Cichy a jak sie ma Gainer 1 Vitalmaxu do Gainera MCT OLIMPU.w odniesieniu do tej baaaardzo szybkiej przemianie ofkors

boso ale w ostrogach...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20403
przemiany ofkors

boso ale w ostrogach...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO WIECZOREM

Następny temat

Provit 85 Olimp

Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Chlebek bananowy z orzechami Chlebek bananowy z orzechami 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light