SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka maszynka do strzyzenia wlosow na glowie:)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1436
Witam!

Mam maly problem bo nie wiem jaka kupic sobie maszynke do strzyzenia wlosow, ze mna tam problemu nie ma bo ja zawsze bez nakladki 1mm. Tylko teraz jaka firma i czy kabel czy na akumulatorek?

Licze na wasze podpowiedzi;)

Z gory dzieki;)

Pozdro Conter

Zmieniony przez - conter w dniu 2008-06-24 22:56:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8839
Ja używam Philipsa i bardzo sobie chwale - mam już kilka miesięcyna akumulatorek wg mnie chyba wygodniej, chociaż ja mam kabel - ale dużo z nim plątania. Nakładka 1mm ja też jeszcze takiej nie spotkałem - po prostu zdejmij ja i strzyż bez niczego, nie zrobisz sobie krzywdy, ja ccały czas tak robie.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
tez mam Philipsa i tez bardzo sobie chwale
wydalem na nia 100 zl chyba ale warto ;]
przydaje sie
mam ja juz z 2 lata i wciaz dziala bez zarzutu mimo iz jest dosc czesto używana choć chyba nie dlugo bede musial wymienic w niej ostrze

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Kiedyś też miałem Philipsa, ale w trakcie strzyżenia niestety wpadła mi do kibla. Przykra sytuacja, a maszynka dobra, nowa i niestety droga. Gwarancja nie uznana, nie dziwię się. I kupiłem sobie taką http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1251390 Tylko że za 80. Chciałem akumulatorową jest o wiele wygodniejsza, a Philips miał takie o wiele droższe, nie wiem jak jest teraz. Ale ta maszynka MPM od paru miesięcy daje sobie radę, nie zacina się w trakcie obcinania i nie muli. Obcinam się raz na 2 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Ja kupilem maszynke firmy Holden w Leclerku za 29,99 ;P
I co 2 tyg sie strzyge na 3mm, juz z 6 razy i na razie dziala.
Fryzjer jest po dyszce wiec i tak jestem do przodu.
Jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Daj sobie spokoj z Philipsami, slabe silniki sa wkladane,a w tej samej cenie lepiej juz kupic Remington hc-600 lub 620 albo camry CR-96 o wiele lepsza jakosc w Zelmerze w tej samej cenie co Philipsa masz wkladane o wiel mocniejsze silniczki.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Bardzo dobre maszynki ma firma MOSER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trochę odgrzebane, ale Philipsa mam już od ponad 6 lat i działa jeszcze ale licho, a teraz mam babyblissa jakoś tak sie pisze chyba.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Philipsa odradzam zakupiłem i jak sam sie obcinam to mi paski zostaja z tyłu głowy i nie dokładnie strzyże

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3736
Babyliss- kabel + akumulatorek + tytanowe ostrza( jakies 150 zl)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Ja tam z philipsami mam dobre doświadczenia. Ewentualnie mogę jeszcze coś z brauna polecić. Jeśli chcesz się sam obcinać to możesz zwrócić uwagę na tego philipsa. Podobno jest stworzony dla osób, które same się strzygą
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usunięta łękotka!

Następny temat

kontuzja ręki a bieganie?

WHEY premium