SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pogodzic silownie z treningami boxu ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
Czesc,mam dylemat.Chodze regularnie od roku na silownie.Zaczalem trenowac box (pon.sr.pt)i martwie sie ze moj organizm nie nadazy z regeneracjia i caly wysilek na silowni bedzie mizerny lub bedzie brak efektow.Da sie to jakos pogodzic?Mam plan treningowy na silowni rowniez trzy dniowy,jak najlepiej rozlozyc treningi,chodzic na silownie i na trening w ten sam dzien??Prosilbym o pomoc. z gory srdecznie DZIEKUJE :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 277
Bokserzy też chodzą na siłownie, jak chcesz pogodzić to w jednym dniu to rób najpierw boks a po boksie siłownie. Wiadomo, że nie rozrośniesz się jak kulturysta ale efekty będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Masz trenera? Zapytaj go on jest wstanie przedstawic Ci intensywnosc treningow pod co mozesz podpasowac intensywnosc silowni. Natomias jesli ten Twoj box ma byc bardziej amatorski na pierwszym miejscu postawa silownie, a do niej dostosuj box. / tyle

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
mam trenera,on sie upiera caly czas zebym wrzucil w diete metke,ale ja nie chce,jedyne co to gainer albo bialko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
dziwny trener... jesli tego oszusta mozna wogole nazwac trenerem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
Osiagniecia sportowe ma...zna sie na rzeczy.Mi chodzi tylko o to zeby caly wysilek na silowni nie szedl na marne.Dlaetgo chcialbym sie dowiedziec czy to ma sens...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w środe i sobotę możesz zrobić sobie treningi siłowe- takie nie za ciężkie, składające się z 4-6 serii na każdą grupę.
albo rozłożymy tak aby trenować je wszystkie na każdym treningu/raczej zalecane narazie/ albo podzielimy je na pół.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-06-21 21:12:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła a masa

Następny temat

--------------------PODCIAGANIE------------------

WHEY premium