SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak obniżyć libido?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
aha, czyli niczego nie ma opróćz bromu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 935
brom, chmiel, sałata zwykła, opium, depresanty(neuroleptyki, benzodiazepiny), zioła uspokajające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
..alkohol,pole magnetyczne o wysokiej częstotliwościNie wiem jakie są Twoje powody,że chcesz się pozbywać libido ale to nic złego,przyznam,że źle jest jak jest czym,jest gdzie ale nie ma kogo ale zabawy z potencją mogą przynieść długotrwałe skutki,chcesz być impotentem?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
może chłopak chodzi często na plażę i tam nie wyrabia

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
To na brzuchu trzeba leżeć,a dołek zamaskować ukradkiem jak się zrobi w piasku hah,gorzej jak kamienista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Niektóre psychotropy obniżają libido, do poziomu że stajesz się praktycznie impotentem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
hmm coś znalazłem

cyproteron - hamuje popęd płciowy ale ma sporo efektów ubocznych i jest raczej drogi

no, ale coś znalazłem chociaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 483
weź venom Juz nie pamietam jak wygląda stojąca pała Mam nadzieje ze jak przestane to brac to wroci do normy :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228
znajdz kobietę z podobnym "problemem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Też szukałem podobnego rozwiązania na obniżenie libido. Od pewnego czasu przyjmuje - po za tematem - leki antydepresyjne, a konkretnie - Rexetin. Odkryłem, że poza swoim właściwym zadaniem jakim jest uwolnienie od stanu depresji w czym jest b. dobry, równie skutecznie obniżył mi libido z czego jestem b. zadowolony. Wczesniej byłem megasexistą i masturbowalem się co pol godziny w kazdej wolnej chwili. Obecnie jestem wolny od tego nałogu i czuję się z tym znacznie lepiej, chcialbym mieć tylko nadzieję że tak zostanie po odstawieniu leku. Lek ten może wypisać tylko lekarz psychiatra.
pozdrawiam
1

elle est sportive

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w płucach podczas biegania...pomocy

Następny temat

Wylew krwi do mózgu

WHEY premium