SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak najwięcej ćwiczeń.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1224


Witam, mam prośbę o wymienienie jak największej liczby ćwiczeń na skośne brzucha a mianowicie na wyrobienie tego "wcięcia", który widać dobrze na rysunku. Wiem, że nie może być niż prostszego ale szukam po forum ćwiczeń i jak narazie znalazłem tylko to:

Zna ktoś może więcej ćwiczen? Bo powoli jedno zaczyna mi się nudzić. I proszę nie pisać, że potrzebna jest dieta, którą już mam ;)

Bambo :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp tutaj masz ćwiczenia na brzuch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1224
Wiem, ale ja się pytam o konkretne ćwiczenia na wyrzeźbienie tego "wcięcia"

Bambo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1224
To które ćwiczenia z tych co podałeś są najlepsze na wyrzeźbienie tego ?

Bambo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
na skosne brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie na testy.

Następny temat

Trening - siłownia, siła masa, poza sezonowy

WHEY premium