SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormony, trening, dieta .. pomożecie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
Witam, zaczne od tego, że mam 18 lat moja waga aktualna to 48 kg przy wzroście 161.Wczesniej(jakieś 10 miesięcy temu) ważyłam ponad 60 kg, stwierdziałam, że trzeba to zgubić .. i tak popłynęłam i spadło mi nawet do 43 kg, pociągnęło to za sobą wiele czynników np brak miesiączkowania.I własnie dostałam hormony które mają ja wywołac z tym że biore je zaledwie 3 dni a już mam 5 kg do przodu, zwiększony apetyt itd.Zapisałam sie do klubu fitness, 2 godziny dziennie ruszam się dośc intensywnie, praktycznie zlana potem wychodze.Mam związana z tym prośbę!Czy moglibyście pomóc mi w utrzymaniu wagi przy tych hormonach.. co najlepiej jeść aby nie przytyć i jakie ćwiczenia czy aeroby czy bardziej siłowe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
za każdym razem do innego lekarza?
Czemu odstawiałaś na "własną rękę" były nowe objawy trzeba było skonsultować z lekarzem, który je przepisał. Nikt nie wywróży co teraz (ginekolog/endokrynolog to są opcje) możesz wrócić ponownie do tego doktora, który leczył i przedstawić na nowo sytuację, chyba że z jakichś względów nie byłaś zadowolona z opieki medycznej u tego lekarza.

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
A musisz brać te hormony? Trochę to bez sensu wg mnie. Sama też się tak głupio głodziłam kiedyś i straciłam okres, ale jak zaczęłam jeść normalnie i przybrałam trochę ciała, to wszystko samo wróciło do normy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
Luteina mi nie pomogła więc dostałam hormony tylko dziwie się że odrazu trójfazowe.. jeśli po miesiącu stosowania zauwaze efekty uboczne to odstawie i może sama wróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Oczywiście nie wchodzę w kopmetencje lekarza, tylko przepisywanie hormonów, jeśli utrata miesiączki jest związana z odchudzaniem wydaje mi się za dużym krokiem, no ale ja się na tym nie znam.

Mogę doradzić ci tylko przeczytanie postów podwieszonych na temat odchudzania i na ich podstawie spróbować ułożyć dietę. Jeśli będziesz miała konkretne pytania, pisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
A może moge je odstawić?czy musze przeprowadzić cykl do końca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Na to pytanie nie mogę odpowiedzieć. A długo nie miałaś tego okresu zanim wybrałaś się do lekarza?

Wiadomo, ze musieć, nie musisz,ale może po prostu je zmienić? Swoją drogą to w 3 dni nie można przytyć 5 kg

Zmieniony przez - Camel84 w dniu 2008-05-14 17:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
hormony wywoluja sztuczny okres i nie maja nic wspolnego z prawidlowym cyklem,
A jak a wage chcesz utrzymac, ta przy ktorej brak ci okresu?? Czy moze taka przy ktorej jestes zdrowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
No właśnie też chciałam dodać, że okres przy hormonach to tzw krwawienie z odstawienia, a nie prawdziwa miesiączka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
5 miesięcy nie miałam.a fakt jest faktem.. 5 kg więcej mam na wadze.Skoro teraz mi przybyło to może przestane je brac i miesiączka sama mi wróci bo przeraża mnie tycie w takim tempie.a wage chcialabym utrzymac taką jaką mam teraz, ewentualnie przytyć do 50 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dobra to napisz nam tu co robisz na silowni, i jak jesz w ogolnym zarysie.
10 przykazan przydaloby sie przestrzegac, oblicz zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
Godzine na bieżni, 30 min rowerek, plus ćwiczenia siłowe na nogi i ręce 3 serie po 10 powtórzeń, wieczorem brzuszki 3 serie po 20.
Rano od razu po przebudzeniu jem owsianke, obiad najczęściej duszone warzywa z przyprawami, rzadziej dodaje do tego pierś z indyka, albo filet z mintaja, kolacja moja słabość.. to jabłka... potrafie nawet 2 kg zjeść, jak mi sie uda tego uniknąć to jem fasole szparagową gotowaną z przyprawami i pomidorami.
zapotrzebowanie obliczałam ze średnio aktywnym trybem życia, chociaz nie wiem czy nie powinnam z bardzo aktywnym, ale w każdym razie wyszło mi 1950 kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + wakajce?

Następny temat

dieta!!!

WHEY premium