SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT + moja dieta= redukcja rzędu 3kg + "mięśnie" za jakiś czas.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3560
PUSHhard


Dziekuje :) za mało mam ostatnio czasu by dokładniej przeglądać forum :(
Pozdrawiam Cie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3560
Miska na dzis, wczorajsza karta z grahama mi sie zapodziala. Jajka normie na teflonie bez dodatku tluszczu. Troche przegielam, ale taki wyskok moze nie zaszkodzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
a pomidor po co policzony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3560
Hm skąd to pytanie? Nie liczymy takich małych ilości? Juz nie będę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
nie liczymy ogólnie warzyw które nie sa wypisane na liści warzyw do wliczania w arcie co jedza ladies :) dostałaś link , przeczytaj go dokładnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3560
Dobrze :) poprawie sie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3560
Dzien dobry:) Wlasnie zaczęłam sie zastanawiać, czy przyjmuje dobra ilośc makroskladnikow- ustawiłam sobie sama proporcje- 25% białka, 50% ww, 25% tluszczy. W linku "co powinny jesc Ladies" wg obliczeń z tabelki wyszło ze powinnam wcinać OK 150g ww. Ja zjadam(a przynajmniej staram sie, wg obliczeń procentowych) AŻ 225 g ww. Czyli niemal drugie tyle. Czy powinnam to zmienić? Czesto nie dojadam tej ilości ww, wiec aby to pokryć musiałabym jesc w każdym posiłku ryz, kasze, inne źrodła jakościowo dobrych ww. Prosze o odpowiedz. Obecnie robię małe siłowki w domu z wykorzystaniem niewielkich ciężarów lub ciężaru własnego ciała, ponieważ dopiero za OK. 3 tyg.bede w stanie odwiedzać regularnie siłownie z niewielka ilością sprzętu (hantle konkretne, sztanga, ławeczke, stojak). Mysle wtedy (albo i teraz) o zwiększeniu ilości białka, ograniczeniu ww i zwiększeniu niewielkim bądź pozosostawieniu ilości spozytych w g tluszczu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Zmieniony przez - MalutkaBrunetka90 w dniu 2014-07-25 07:57:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3560
Obecnie moj trening to 2-3 x w tyg. Posladki i nogi -przysiady, wykroki z lekkim obciążeniem, "wykroki boczne", unoszenie nóg, okręgi nogami w pozycji leżącej na boku - ogolnie jakies gotowe "mini-treningi"z YT, brzuch - planki, rownież "treningi" z YT; pompki. 2-3x w tyg.dodaje rownież cos z cardio aby troche sie poruszać, czasem aeroby, jakies programy gotowe z YT.

Zmieniony przez - MalutkaBrunetka90 w dniu 2014-07-25 08:01:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Malutka, zadaj pytanie do modek o wartosci makroskladnikow jakie masz przyjmowac i nie kombinuj a w regulaminie (przewertuj go raz, a porzadnie) masz trening w warunkach domowych, mozesz uzyc do niego butelek, puszek, hantli, czegokolwiek.

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2014-07-25 08:41:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 2 razy w ciągu dnia

Następny temat

niski % tkanki tłuszczowej

WHEY premium