SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW - pytania.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Witajcie, nie mam dla was planu do sprawdzenia tylko kilka pytań dotyczących ogólnie treningów Full Body Workout. Otóż, co jest ich celem? Przyrost tkanki mięśniowej, poprawa wydolności, rzeźbienie się oraz utrata tłuszczu no bo przecież są to ćwiczenie siłowe. Kazdego dnia robią ten sam plany FBW organizm nie ma czasu na regenerację przecież - to jak mają się mięśnie powiększać?! Tak sobie myślę, ze może zrobić 2 wersje planu FBW - na dwa dni i tak na przemian jechać.. Co Wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
Wszystko jest na forum.
Co do ćwiczeń na czczo - jak myślisz z czego czerpana jest energia na tą aktywność?
Podstawa przy redukcji to dieta. Trening może być fbw, jak masz dużo do zrzucania możesz jakas obwodówka najwyżej walnąć + areoby ale pamiętaj że to tylko działa jeżeli masz dobrą miske na minusie. Więcej poszukaj na forum bo takich tematów są setki.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 701 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19472
Kazdego dnia robią ten sam plany FBW organizm nie ma czasu na regenerację przecież
??
Gdzie jest tak napisane FBW robi sie 3x w tygodniu

W defensywie nie do pokonania,w ofensywie nie do zatrzymania!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Czyli tak: tydzień ma 7 dni. Powiedzmy, że będę ćwiczył 6 dni w tygodniu a 7 dnia będę się regenerował. No to np. PON rower,WT FBW, ŚR, rower, CZW FBW. PT. Rower, SO FBW. Tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 701 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19472
własnie tak

W defensywie nie do pokonania,w ofensywie nie do zatrzymania!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Kolego Entor dzięki bardzo za odpowiedzi. Sog poleciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Jeszcze mam pytanie - dotyczy ono jazdy na rowerze. W dni bez FBW mam jeździć na rowerze: Szybko ? Wolno? Na lekkiej czy ciężkiej przerzutce? Ile czasu? Ile km mam przejechać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jeśli jesteś na redukcji to w dni FBW po treningu pojeździłbym/pobiegał 10 minut, a w dni nietreningowy zrobił interwały/HIIT.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Kolego BzykuDG dzięki za odpowiedź ale mam takie jeszcze jedno pytanie dotyczące dni FBW. Otóż mam dużo pracy w dzień - szkoła, łopata itp. Tak jest codziennie. Czas na trening mam dopiero o godz. 20.00 - ćwiczę wtedy 90minut albo ciut więcej. Czy te 10 min. jazdy na rowerze mogłoby być przed trenem?

Ps. BzykuDG Sog nie wchodzi :(

Zmieniony przez - xXx 222 w dniu 2009-05-30 16:26:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Cały sens tego polega na tym, aby zrobić to po treningu siłowym. Chodzi o to, że w czasie FBW wypłukujesz glikogen z organizmu i robiąc wtedy 10min aerobów wypalasz tłuszcz. Nie musisz koniecznie jeździć na rowerze. Możesz pobiegać na bieżni czy pochodzić na steperze. Ważne jest byś nie jadł węgli między treningiem, a aero.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Dziękuję bardzo kolego Bzyku - widzę, że mam do czynienia z profesjonalistą. A takie jeszcze jedno pytanko rzucę - im dłużej będę robił aero po FBW tym więcej spalę tłuszczu, tak? Czy się mylę?

Zmieniony przez - xXx 222 w dniu 2009-05-30 16:41:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie profesjonalistą, a praktykiem . 10 min to optimum. Jeśli jesteś w stanie bez problemu dłużej robić aeroby, to warto by się zastanowić czy czasem FBW nie był za słaby .

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na zrzucenie sadła

Następny temat

Szeroki nachwyt na drążku

WHEY premium