SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Endokrynolog? 187cm/72kg/24 lata

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Makaveli01 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
Siemka, mam szybkie pytanie

Jestem wysoki i koscisty, kiedys wrecz oswiecim, potem zaczalem cwiczyc (18 lat) i przypakowalem z 26 w ramieniu do 37 w ciagu 2 lat, potem strasznie duzo odzywek, dobra dieta i przez 4 lata doszlo do 38-40max i wadze 80kg. Nic wiecej sie nie chcialo ruszyc, przestalem tak nacierac odzywki, dobrze jedzac i cwiczac zostalo na 37cm w ramieniu/ 75kg wagi, teraz nie cwicze miesiac i mi spadla waga do 72, koszmar. Czy endokrynolog moze mnie zbadac na zawartosc hormonow we krwi i ocenic czy mi czegos nie brakuje i przepisac na recepte?? Podejzewam ze jak nie bede cwiczyl jeszcze z 3 miesiace to mi waga spadnie ponizej 70.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
siema, juz jestem po operacji, poziomu hormonow nie badalem bo puki co nie ma sensu... pol roku szlaban na silownie, zero sportu i wysilku... tak wiec game over na dlugi czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie stany że przepisują testa . Wątpię żebyś coś dostał , lekarz Cię przebada i jak wszystko będzie w normie nawet tej dolnej to Cię odeśle do domu imo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
troche minelo czasu, ide do lab na badania, a noz widelec jestem poza normą, warto sprawdzic. A wiec Panowie- co sprawdzic, wszyscy powiedza to samo wiec wole zaoszczedzic 120 pln na wizycie i dopiero z wynikami pojsc do lekarza. Testosteron, wolny testosteron, hormon wzrostu... cos jeszcze trzeba w tym przypadku ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przenoszę do odpowiedniego działu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Zbadać zawsze się możesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
nom ok, ale co mam zbadac ?? Pewnie juz niejedna osoba z forum szla na takie badania. test, wolny test, hgh, co jeszcze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
do tego LH, FSH, prolaktyna, kortyzol. Cos jeszcze wam endo polecali badac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4589
testosteron i wolny, prolaktyna, kortyzol, lh wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
A badałaś się czy to przypadkiem nie tasiemiec?

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
nie badalem, ale hormony mam po ojcu na 100% bo tez jest papier... Jutro ide na badania, zobaczymy co wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1038
masz jakies objawy poza w****em na slabe przyrosty?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost a waga - bolące plecy

Następny temat

Czerwone krpki na klatce piersiowej.

WHEY premium