SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest na sali endokrynolog?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Witajcie,mam pytanie o jakiej godzinie i jakie hormony najlepiej zainwestowac,bo chce dowiedziec sie czy sobie cos ubzdurałem czy faktycznie mam trudniej niz inni(napewno mam trudniej,wyniki badan tu wkleje ) Ćwicze 2 lata,efekty niezauwazalne(cm nie przybywa,jedynie w pasie jak wejde na wyzsze wegle)[kortyzol,insulina,tesc],aeroby rownież krece w okresie redukcji,schodzi troche z miesni,kg,oraz cm w obwodach. waga obecna 73,wszystko wyrzezbione,oprocz okolic pepka i kilka cm ponizej jak z ciala jakiegos goscia co wazy z 85[insulina kortyzol?]

Wiec chcialbym zbadac insuline,kortyzol i testosteron. Ile mogloby to kosztować i czy takie coś warto,wiem tez ze teścia mierzy sie w formie "wolnej" i jakiejs innej.Pozdro dzieki

Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2013-07-10 15:38:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
odpoczywam narazie op*****lam sie i jem na co mam ochote,prawie wogole nie trzymam diety i nie wiele sie roznie wygladem niz jak cwiczylem,juz prawie 2 tyg sie tak op*****lam i pije :D Co do tekstu o zylach -kwestia genetyki,zreszta jest na kapturze i ramionach ale nie bylo widac na zdjeciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Koszt dowiesz się w lokalnym labie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
ok,a czy dobry zestaw podalem i czy mozesz podać Ty,lub ktoś szacowany(z tolerancją do 100zl) koszt ? Czy az tak bardzo roznie to moze być.Jestem w stanie zainwestowac i uspokoic wreszcie siebie i innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Badania możesz wykonać wg własnego uznania. Jednak warto wybrać się do specjalisty niech przeprowadzi wywiad, zbada się i określi co i czy w ogóle trzeba coś wykonywać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
hm,dobra wiec co bys polecil ,rowniez przez pryzmat finansow ?
Prywatnie endykrynolog-a on wtedy moze zapisac skierowanie na wykonanie tych badan za free?

Czy druga opcja,wydaje mi się ze łatwiejsza choc moze nie tansza-odrazu badania zrobic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Na wizycie odpłatnej lekarza kieruje na badania 100% płatne, tylko lekarz w ramach NFZ może wypisać refundowane badania.

Ekonomicznej wziąć skierowanie od internisty do specjalisty, ten kieruje na badania. Jednak kolejki odstraszają.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8533
na Twoim miejscu wybrałbym raczej androloga niż endokrynologa, jest bardziej ukierunkowany na stricte męskie sprawy i lepiej ogarnia całość interesującego Cię zagadnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1642
Testosteron Wolny, Całkowity, Estrogeny, TSH, FT3,FT4, Prolaktyna, Prolaktyna+ test.
To raczej podstawowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
tarczycowe hormony zrobilem takze luz,w normie sa bo gadalem z lekarzem na temat wynikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
chcialbym zrobic tescia calk i wolnego (2) + kortyzol (1)+ prolaktyne (1)+ cos zwiazanego z insuliną typowo,wrazliwosc insulinowa (1) wiec powinienem sie w 200zl zmiescic bo patrzylem na cennik jakis tam.Co z tą insuliną? Szczuply jestem a tluszcz w okolicach pepka,aero krece ,ciezko sie zdecydowac w takiej sytuacji czy rzezbic czy masowac,jak cale cialo wyrzezbione procz brzucha;/

ps.JUTRO TU FOTKI WRZUCE RANO

Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2013-07-12 21:52:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamanie nasady bliższej piszczeli prosze o odp

Następny temat

Otoskleroza

WHEY premium