SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ECSS VS FEDERACJA DYMKA I SZYMCA!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Jakos tego nie zaprezentował jak miał okazje ba nie udowodnił ze do czołówki sie łapie Wiec przestań z tekstami ten orzeł bo dla mnie ten orzeł to w godle polski jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
W ECSS najlepszy jest Maximus, a i z tego ogladalem zawody jakis nowy Artut "waluś" Walczak. Gość jest silny, przegrywal tylko z maximusem a to jego debiut chyba. Bydlak niezły.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-08-17 12:33:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
wtedy sie nie prezentował ale teraz orzeł jest dobry.pudzian na początku swojej kariery też był leszczem w poruwnaniu do innych strongmanów jak wszyscy nowi strongmani!urzekła mnie twoja historia!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Racja, mam wyniki nawet pierwszych imprez w polsce. Pudzianowski często za Libackim,Peksą Cuberem. Dymek królowal i Kuraś. A jak sie te czasy zmieniły...Pudzian w dodatku mial dluga przerwe w wystepach, a mimo to podołał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Ty trochę znasz histori ? Orzeł to nie debiutant i to nie początki jego kariery, nie pokazał się tez w tym sezonie w tej dziwnej pseudofederacji z tego co wiem to raczej pierwszych miejsc nie zajmował ba rzadko drógie i trzecie Że co że ładnie jest zbudowany ? To niech jedzie na zawody kulturystyczne Człowieku on jest znacznie gorszy od całej czołówki nowej federacji a nie tylko od Mariusza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
nie chodzi mi o to zej jest całkiem nowy ale jest stosunkowo krótko w porównaniu do innych zawodników jak pudzian dymek pietrucha i kuras!zanim pudzian był najleprzy tez minęlo troche czasu!!orzeł jest teraz w dobrej formie!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
pudzian jak zaczynal kariere w polsce byl juz na rowni z dymkiem i kurasiem troche postartowal i na MŚ 1999 ( nie wiem czy data sie zgadza ) zdobyl 2 miejsce a dymek 4 wiec nie pisz fullblown ze tez mial slabe poczatki,ktos tam napisal ze szczepanski powinien wygrywac z pudzianem bo ma od niego lepsze rekordy zyciowe - cos mi sie tu nie zgadza bo o ile wiem to pudzian ma zyciowki duzo lepsze od maximusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5734
Martwy ciąg i barki Pudzian ma tutaj na pewno lepsze wyniki od Szczepańskiego-a to się liczy w tym sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6811
hiperman, to nie było w 1999 tylko w 2000 i pudzian zajął wtedy 4 miejce w swoim debiucie na MŚ a dymka nie było w finale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Szczepański, ma lepszy wynik w matwym ciągu od Pudziana.....

da saga continous

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile daje sprzęt

Następny temat

strong

WHEY premium