SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna kreatyna TCM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
Witam zakupiłem kreatyne jabłczan TCM z olimpa w kapsułkach ,na allegro , w opisie produktu jest napisane "...Jabłczan keratyny olimp TCM dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie od tradycyjnego monohydratu..." =i tu mam problem bo wysypałem troche kretki z kapusłek do szklanki i co mnie zdziwiło ?? A no to że w przeciwieństwie do monohydrantu który dało się spokojnie rozmieszać z woda i wypić o tyle z ten TCM ani się nie rozpuszcza ani nawet nie da się rozmieszać ;/ mieszać mogę 5 min. i nic, robi sie taka zawiesina-piana na powierzchni wody/soku z tego proszku :/ nie da się tego wypić muszę łyżką zbierać. Ma ktoś TCM w kapsułkach i może sprawdzić jak u niego proszek się zachowuje z wodą/sokiem???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
normalne. nie rozpuscisz tego. a po drugie po co kupiles produkt w kapsach jak chcesz rozpuszczac w wodzie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
Nie musi się rozpuszczać ale powinno się chociaż dać rozmieszać tak jak mono. wygląda na to że Jabłczan sprzedawany w proszku rożni sie od tego w kapsułkach :/ dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 356 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16501
Człowieku łykaj kapsułki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jaki widzisz sens płacenia za żelatynę którą wyrzucasz do kosza?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
Łykam kapsułki ale chciałem sprawdzić co jest w środku dla tego kilka kapsułek otworzyłem byłem pewny że jest tam to samo co sprzedawane osobno w proszku ale nie jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

** NAJBARDZIEJ OPŁACALNE SUPLE **

Następny temat

Jaki suplement wybrac? pare do wyboru

WHEY premium