SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dział doping - nowe zasady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 431
W związku z nadchodzącymi zmianami w obowiązującym prawem dotyczącym zasad funkcjonowania forów i serwisów internetowych (najnowsze zmiany z dn. 23.03.2012 w ustawie z 21 lipca 2000 r. prawa telekomunikacyjnego, które wejdą w życie 15.05), dział doping zostanie przeorganizowany lub po prostu zamknięty.

W ostatnich tygodniach została powołana przez SFA S.A. specjalna rada dotycząca zmian programowych i etyki forum, która opracowała kilka zasad związanych z funkcjonowaniem działów strategicznych. Kluczowym zagadnieniem było przeorganizowanie działów "DOPING" oraz "DOPING - ZDJĘCIA". Mam nadzieję, że nowe ustalenia przyjęte zostaną z entuzjazmem.

1. Po pierwsze skończy się anonimowość. Fora internetowe będą miały dostęp do Urzędu Danych Statystycznych i będą mogły weryfikować tożsamość forumowiczów. Zarówno nowy użytkownik jak i stały posiadacz konta będzie musiał wprowadzić do profilu dane takie jak pesel i nr dowodu i dane te będą musiały się ze sobą zgadzać (weryfikować będzie system - a nie osoba fizyczna, więc nie ma mowy o naruszeniu Ustawy o Ochronie Danych). Dzięki temu łatwo będzie wyłapać osoby handlujące sterydami i innymi narkotykami.

2. Po drugie powstanie specjalny pod-dział, w którym osoby uzależnione od sterydów i innych narkotyków, czy też już mocno zniszczone ich stosowaniem będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne i poradę dotyczące sposobów zerwania z nałogiem i rozpoczęcia nowego życia. Forum zatrudni specjalistę d.s. uzależnień i psychologa.

3. Osoby udzielające porad powinny zawsze starać się namówić forumowiczów zainteresowanych stosowaniem sterydów i innych narkotyków do zaniechania ich stosowania.

4. Obowiązywać będzie bezwzględny zakaz używania nazw handlowych środków dopingujących i narkotyków. Wprowadzone zostaną nowe maskujące nazwy (słownik terminów zastępczych) sterydowych i narkotyków spożywanych tutaj przez forumowiczów. Mogą to być np. rasy psów (np zamiast winstrol - wilczur), albo np. skorzystać z biblijnych imion (metanabol - Mojżesz , testosteron - Tymoteusz). Oczywiście forumowicze będą mogli wziąć udział w wymyślaniu imion.

5. Ostatnia kwestia: ponieważ osoby nadzorujące dział (czterech nowych moderatorów zatrudnionych przez SFD S.A.), zakontraktowani są na pracę w godzinach 7 - 23, na noc dział będzie "zamykany", czyli dostępny będzie jedynie w wersji do odczytu).

Mam nadzieję, że powyższe zasady przyjęte zostaną z entuzjazmem. Regulamin wchodzi w życię w dniu jutrzejszym.

Pozdrawiam
Gino
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4445
no już jest secunda aprilis - można śmiało napisać, że po przeczytaniu "koniec z anonimowością" na moment mi ciśnienie skoczyło - bynajmniej nie od winka, które nota bene nie wykazało u mnie żadnych wahań ciśnienia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11289
:)

Anoreksja

...
Napisał(a)
Usunięty przez ginomen_ za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
połowe ludzi ucieknie na inne fora, zostaną tylko Ci, którzy będą chcieli skorzystać z pomocy psychologa i rozpocząć nowe życie jazda z tymi numerami dowodów

Zmieniony przez - dr_drops w dniu 2012-04-01 11:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
"Osoby udzielające porad powinny zawsze starać się namówić forumowiczów zainteresowanych stosowaniem sterydów i innych narkotyków do zaniechania ich stosowania."

A co my robimy zawsze

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
i ze ja niby mam sie na to zlapac mi dzis stygmaty sie otworzyly

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 431
proszę bez spamu.
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haaa naezly cyrk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
a ja juz obmyslalem cykl na tymoteuszu i mojzeszu zgredy !

Mierz siły na zamiary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Halotestin

Następny temat

HCG + Sermy

WHEY premium