SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dużo złego w dobrym odżywianiu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 179
Witam. Mam 14 lat. Od jakiegos czasu postawiłem sobie cel: ZDROWE ODŻYWIANIE. Moim problemem jest to ze czasami przychodzą takie dni gdy przyjezdzają jacys goscie mama zrobi ciasto itp. i wtedy jem te wszystkie ciasta nawet z 5 kawałków w ciągu dnia , zajadam sie czekoladą. Gdy "słodkie" sie skonczy wracam do zdrowego jedzenia. I pytanie: Czy od takich "słodkich dni" można przytyc???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz raz na jakiś czas zjeść coś słodkiego, ale postaraj się by to były mniejsze porcje, np 1-2 kawałki ciastka a nie 5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
zależy jak często, jak raz na miesiąc to myślę, że to nie taka tragedia, gorzej już chyba kilka razy na tydzień, albo co dzień...


szybki morales. :)

Zmieniony przez - barnaba44 w dniu 2009-09-12 22:23:03

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 179
Tak często to sie nie zdarza. Po prostu jak jest dużo słodkiego w domu to staram sie powstrzymywac, ale jak ziem nawet mało to apety sie pobudza i juz jest problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
No to nie jedz nawet mało :) Ja nie wiem jakie Wy macie problemy z tym słodkim, nie jedz i po kłopocie :P

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 pytania

Następny temat

posiłe potreningowy - problem

WHEY premium