SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Poczytasz i poznasz :)

I przez was mi sie garnek prawie spalil Bo nie nalalem wody i stal na ogniu

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
edit nie zdażyłem

ja dałem tylko taki przykładpoustawiaj sobie w diecie szystko tak żeby bilans sie zgadzał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
Skoro bilans ma sie zgadzać , to bedzie miało wplyw na mojom dietę jedzenie platków czekoladowych?
Ale musez przestrzegac tego 2g/1kg itp , kazdy produkt bede musial po papierkach czytac czy wystarczy ze poczuje sie najedzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
Ktoś napisał wczesniej ze twarog i costam caly dzien da zły efekt , to co zamist twarogu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wiesz płatkow czekoladowych nie uwzgledniaj w swojej diecie wiadomo raz na miesiac można

a z tym liczeniem to wiesz ty możesz byc najedzony a np. powinien zes zjesc np. jeszcze ze 100=200kcal lepiej wszystko wczesniej policzyc np w dzienniku Vitalmaxa wpisuje sobie dzien wczesniej co bede jadł zapamietuje i tak jem

masz linka sciag sobie dziennik
https://www.sfd.pl/Dziennik_Posiłków_Vitalmax-t418802.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
twaróg jedz na wieczor przed spaniem bo zawiera kazeine białko wolno wchaniajace sie a tak to w ciagu dnia jedz ryby/mieso/jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
hehe tylko jak bede chodził do szkoly , zamiast sie uczyc bede obliczał vital...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
izakson tak naprawde doradzanie w twoim przypadku to ladowanie w ciemno nie masz obliczonego zapotzrebowania kalorycznego wiec nawet btw trudno jest trudno dla ciebie okreslic wiec jedyna rade jaka moge ci udzielic to poczytanie forum pozniej uloz diete i wklej tutaj to poprawimy
w zasadzie nic nowego ci nie powiedzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
Ale ja nie wiem jak to sie oblicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
1. mnozymy wage x 24 godziny = podstawe zapotrzebowanie kaloryczne (BMR)
2. BMR x wspolczynnik aktywnosci = dzienne zapotrzebowanie kaloryczne

Wspolczynnik aktywnosci:
? Bardzo aktywny = 1.4 - 1.5 (Codzienne intensywne cwiczenia + praca fizyczna przez wieksza czesc dnia)
? Aktywny = 1.3 1.4 (Codzienne intensywne cwiczenia + praca 'na nogach')
? Srednio Aktywny = 1.1 - 1.2 (Cwiczenia 3 razy/tydzien + praca siedząca)
? Nisko Aktywny = 1 (brak cwiczen + praca siedzaca)

lub
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dla wegetarianina

Następny temat

DIETA DO OCENY-

WHEY premium