SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietetycy we wrocławiu???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Witam
Znacie moze jakies namiary na dobrych dietetyków we wrocławiu?
Ile oni biorą?

Mozna gdzies we wrocku zmierzyc poziom tkanki tłuszczowej, im taniej tym lepiej, oczywiscie

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
masz na form pomocnikow pomoga ci diete ułozyc a narazie poczytaj posty podwieszone

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
przede wszystkim chcem zrobic sobie pomiar tłuszczu, poniewaz bedepróbował sie teraz dostac na AWF, dlatego musze zmniejszyc wage. Chcem poprostu wiedziec na czym stoje i ile strace tłuszczu a ile miesci, abym mógł sie pozniej załamać

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
w Fitness clubie ( ) ACTIVE ... na Grabiszyńskiej w byłej fabryce FAT .. jest maszynka do pomiaru tkanki tłuszczowej...

właśnie musze sobię zmierzyć bo skończyłem masę i fajne by było wiedzić ile można ze mnie zrobić masła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
a wiem, wiem, obejrzałem kiedys te siłke ile teraz kosztuje tam jednorazowe wejscie?
bo tak o to pewnie mi nie dadzą zmierzyc

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
10 PLN ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
hheee, co 10 zyla za taka siłke - sayonara

Zmieniony przez - shinobi w dniu 2004-03-27 09:46:36

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
no wiadomo że się karneta kupuje

za taki bez ograniczeń trzeba dać 75 złotówek

wiem że to i tak nie okazaja ale lubię ten klubik ... nie ma tam tłoku a sprzętu jest wystarczająco dużo aby zrobić wszystkie mięśnie jak trzeba...

a i jest jeszcze jedna wielka zaleta tego klubu - JA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!!szybko...

Następny temat

proste wyliczenie a jednak

WHEY premium