SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna (low carb) do oceny, 94kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Płeć : m.
Wiek : 25 lat
Waga : 94 kg.
Wzrost : 182 cm.
Obwód klatki : (brak pomiarów)
Obwód ramienia : (brak pomiarów)
Obwód talii : (brak pomiarów)
Obwód uda : (brak pomiarów)
Obwód łydki : (brak pomiarów)
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 24%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu fbw, stretching, tlenowce
Cel : redukcja (tłuszczu) rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : chyba dobry
Stosowane aktualnie preparaty : wpc, omega3-epa+dha, kompleks wit.-min.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak, ale na razie nie ma takiej potrzeby
Stosowane wcześniej diety : przeciętnego kowalskiego, low carb, zbilansowana


Witam!

Zwracam się do Was z prośbą o ocenę ułożonej przeze mnie diety:

Wklejam 2 główne jadłospisy na których bazuję. Sporadycznie wpada (przy zachowaniu proporcji składników odżywczych), najczęściej - mleko, tuńczyk, wątróbka kurczaka, szynka wieprzowa, ziemniaki, makaron durum...




Tłuszcze:
N J W
1 : 1 : 1
Wielonienasycone:
O3 O6
1 : 1,8


Tłuszcze:
N J W
1 : 1 : 1
Wielonienasycone:
O3 O6
1 : 1,4



Należy dodać jeszcze po 200kcal do tych zrzutów, bo tyle dostarczam z warzyw.


Pozdrawiam!








Zmieniony przez - p0mp@ w dniu 2017-02-05 13:26:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Zapomniałem dodać że jadę na tych kcal i podobnym jadłospisie od połowy grudnia. Początkowa waga 98 kg. Aktualnie 94kg. Od tygodnia jednak zastój.

Pasowało by coś uciąć, ale na razie w pierwszej kolejności spróbuję zwiększyć wydatek energetyczny.





Zmieniony przez - p0mp@ w dniu 2017-02-05 20:12:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Podbijam bo cisza od 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
W jaki sposób chcesz wiedzieć jakie sa efekty, skoro nie dokonujesz pomiarów obwodów ciała, co tydzień rano na czczo?
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Co tydzień rano na czczo po kupce wchodzę na wagę i oglądam się w lustrze ... jak na razie wszystko zmierza w pożądanym przeze mnie kierunku, choć jednak od tygodnia zaobserwowałem zastój jak pisałem powyżej .








Zmieniony przez - p0mp@ w dniu 2017-02-07 14:33:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
W lustrze nie zobaczysz zmian. Chyba, że w skali miesiąca. Dokonuj pomiarów ciała i na ich podstawie określisz jakie są efekty.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Dobra kupie te miarkę. Proszę o weryfikacje diety skoro kwestie pomiarów mamy już za sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Ogólnie ok. Jedynie zbyt wiele kcal z białka w stosunku do tłuszczów. Słonecznik do eliminacji. Daj inne źródło tłuszczów.



Zmieniony przez - domer w dniu 2017-02-07 16:21:40
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Wysoka ilość protein pomaga mi w kontrolowaniu łaknienia, ale jak przyjdzie czas na cięcie kcal to z białka w pierwszej kolejności. Co jest nie tak z tym słonecznikiem? (wpada ok. 100g tygodniowo). Proszę rozwijaj trochę bardziej wypowiedzi (w miarę możliwości czasowych) , oczywiście mam świadomości że nie jestem sam na forum i nie tylko ja potrzebuję porad pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Słonecznik jest bogatym źródłem omega 6. U Ciebie proporcja między omega 3 a omega 6 wygląda dość dobrze. Jednak większa ilość pochodzi z ALA a nie EPA i DHA.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
EPA i DHA dostarczam głównie z kapsułek, no i śladowe ilości z makreli. Inaczej przynajmniej na razie nie mam możliwości, łososie czy pstrągi do najtańszych nie należą, a i ja nie mam za bardzo czasu żeby je przyrządzać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki B+T w diecie na masę.

Następny temat

Dieta do 300zł miesiecznie

WHEY premium