SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 100kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja

Waga

100kg+

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

28%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Podczas redukcji, pobudka 7-8, do snu 22-23,

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Bieganie codziennie; co drugi dzień - 1-1,5h

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Wcześniej: zdrowe odżywianie + siłownia + aeroby 95kg w styczniu rok temu - 80kg w czerwcu, teraz ponad 100kg

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dobry, zalecana aktywnośc fizyczna

Stosowana lub planowana suplementacja

WTC?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 234
Witam, planuję redukcję wagi, proszę o ocenę.

Dieta: chcę skorzystać z diety wymienionej w tym artykule

Czyli kasza/ryż, filet/ pierś kurczaka + warzywa all day.
Do tego WTC wieczorem, ile?

Aktywność fizyczna: Bieganie 1-1.5h. Nie będę miał możliwości chodzenia na siłownie.

Czas: dwa miesiące - luty/marzec.

Ile chcę zredukować: jak najwięcej.

Ja: 21 lat, 100kg+, 178cm.

Chcę wrócić do sylwetki, którą miałem, zanim się roztyłem (w czerwcu ważyłem 80kg). Opinie, porady mile widziane :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No to kwestia gustu. Ja od lat jem rano jajka - sadzone, jajecznicę, na boczku, omlety - wytrawne słodkich nie lubię i jakoś mi się nie nudzi. Popatrz w dziale kuchnia, tam jest mnóstwo przepisów.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ryżu z kurczakiem i warzywami od rana do wieczora jeść nie musisz, musisz za to jeść zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem na kcal, białko, węgle, tłuszcze. Jak je obliczyć znajdziesz tutaj:
https://www.sfd.pl/ -t276436.html

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 234
Zapotrzebowanie KCAL 2050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 234
guciowsky
Zapotrzebowanie KCAL 2050


EDIT: zaraz wrzuce zapotrzebowanie Białko Tłuszcz Węgle, coś szybko się wysłało.
Hmm został bym przy kurczaku na 3,4 posiłek dnia. Rano placek owsiany z bananem, drugie danie owoc, wieczorem ser wiejski.
Co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Sądzę, że czeka Cię jeszcze długa lektura postów podwieszonych, do jadłospisu można z powodzeniem (i "koniecznością) włączyć pewnie kilkaset produktów, nie 5 na krzyż.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 234
Przejrzę artykuły o odżywianiu i wrzucę do diety. Jeśli chodzi o reszte: ćwiczenia, redukcja to co sądzisz? Ile zredukuje w ciągu 2 msc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Nie da się powiedzieć ile zredukujesz.
Bieganie, zwłaszcza tak długie nie jest najlepszą drogą do redukcji tkanki tłuszczowej. Jak nie możesz chodzić na siłownię, to postaw na trening z własnym ciałem, ewentualnie zainwestuj w TRX czy sztangielki.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 234
Nie wierzę w to co widzę, bieganie nie jest najlepszym sposobem na redukcję oooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Proszę człowieku małej wiary

http://potreningu.pl/articles/2111/trening-silowy-w-czasie-redukcji--niezbedny-czy-bez-znaczenia-cz--i

http://potreningu.pl/articles/1697/szesc-mitow-na-temat-skutecznej-redukcji-tluszczu

http://potreningu.pl/articles/2982/najczestsze-bledy-popelniane-przez-kobiety-w-trakcie-redukcji-tkanki-tluszczowej

Moim zdaniem to trochę nietaktowne kwestionowac porady Moderatora, ale to tylko moje zdanie i na pewno nie mam racji
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 234
To nie tak... Usłyszałem coś, co wydawało mi się bzdurą. Przeczytałem artykuły z linków, i chyba będę musiał zdecydować się na dołączenie do aerobów treningu siłowego lub interwałów. Choć bardzo mi się nie chce i wolałbym tylko biegac.

Czy jesteście w stanie mi coś jeszcze poradzić? Jakie artykuły czytać? Z góry dzięki za pomoc i za tą która już otrzymałem.


Zmieniony przez - guciowsky w dniu 2017-01-01 22:42:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 234
Byłem dzisiaj w sklepie, przejrzałem tabelki odżywcze wielu produktów. Szukałem niskokalorycznych rzeczy, które mógłbym dorzucić na śniadanie i kolację. Obiad taki jak podałem wyżej. Z ciekawszychg rzeczy znalazłem paprykarz, który o dziwo nie ma dużo kalorii i szprot w sosie pom. co sądzicie o tych produktach na redukcji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa od redukcji

Następny temat

Filiżanka warzyw

WHEY premium