SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna 84kg.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
Witajcie! Chciałbym się Was poradzić czy mógłbym jechać na diecie którą podam poniżej czy powinienem coś w niej zmienić i co najważniejsze czy nie podnieść kcal. Dlaczego podnieść? Ponieważ dietę posiadam od maja tego roku, ważyłem wtedy 76 kg, przy takim samym wzroście jaki jest teraz (177 cm). Niestety wtedy redukcji nie skończyłem (wakacje i inne mało ważne sprawy :/) Dziś ważę 84 kg i z tego co wyliczyłem powinienem do utrzymania wagi jeść około 2780kcal. Po obcięciu około 2500kcal. Lecz dieta którą mam ma 1980kcal i nie wiem czy nie było by to za ostre zejście z tych kalorii. Dieta była zamawiana przez internet i kosztowała 25 zł. Poniżej rozpisałem to co zazwyczaj będę jadł ponieważ mam, że tak powiem dobry dostęp do piersi. Ale, nie tylko nimi będę żył, czasami będę zamieniał na inne mięsa, jak i do posiłków będę dodawał różne surówki. Przez miesiąc tej diety, fakt, 2/3 cm spadły z brzucha i waga z 1,5 kg też zleciała. Zamierzam od 1 stycznia ruszyć pełną gębą z treningami i chciałbym mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Więc proszę Was o jakieś rady co zrobić by było OK :)
Mam nadzieję, że jasno wszystko przedstawiłem. Pozdrawiam Koddy!



P.S. W diecie mam rozpisane jeszcze jakby zamienniki danych produktów jak i na 6 posiłek mam 2 inne opcje, to u góry to to co zazwyczaj będę jadł. Jeżeli będziecie chcieli wkleję całą dietę.

Zmieniony przez - Koddy w dniu 2012-12-28 22:03:22

Zmieniony przez - Koddy w dniu 2012-12-28 22:04:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Czy dobrze zrozumiałem,że już,do tej pory,stosowałeś tę dietę z taką kalorycznością?
Skoro nie za często będziesz urozmaicał pierś to chociaż często zamieniaj ryż brązowy na inne źródła węglowodanów

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-12-29 09:02:48

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
Nie, dietę stosowałem przez okres 1 miesiąca. Fakt, nie napisałem tego zrozumiale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402554
jaka kalorycznosc ostatnio stosowałes?
bo to w/w troche malo, spokojnie mogłbys zaczac z wyzszego pułapu i stopniowo odejmowac kalorii,
bardziej nalezało by zroznicowac zr. b/w/t,
surowki ktore masz zamiar dodawac do posiłkow to nie jakies gotowe czasem? warzywa stosuj swieze/mrozone/kiszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
Ostatnio to była ta dieta co jest podana czyli 1980kcal, jeżeli Cie dobrze rozumiem. Surówki jak najbardziej własne, nie przepadam za gotowymi produktami ze sklepu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402554
no to jezeli byla juz taka kal.i szlo jak nalezy to ok,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
Tylko chodzi mi o to, że teraz potrzebuje na utrzymanie wagi niby 2700kcal z hakiem i czy na tym 1980kcal nie będzie za szybko fat schodził, i jak już np nic nie będzie szło a będę nie zadowolony z efektu jeszcze, to z czego uciąć te kalorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402554
nie za bardzo Cie teraz rozumiem..
"Przez miesiąc tej diety, fakt, 2/3 cm spadły z brzucha i waga z 1,5 kg też zleciała."
to tyczy sie dej diety 1900kalorii??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
Tak, tylko tą posiadam, a to 2700kcal to zapotrzebowanie na daną chwilę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402554
masz diete 1900 kal. idzie na niej tak jak powinno tak, leci fat w granicach rozsadku, leca cm, nie tracisz miesa? dobrze rozumiem?
to skad to zapotrzebowanie 2700? tym sie nie przejmuj wtedy, roznica jest 800kal. jak je dolozysz to moze byc juz po efektach..
a rozumiem ze ma to byc redukcja caly czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
Albo niezbyt jasno napisałem, albo się nie rozumiemy. Dietę stosowałem przez okres 1 miesiąca czyli od maja do czerwca. Wtedy zapotrzebowanie kaloryczne miałem niższe niż teraz bo ważyłem 76kg. I rozchodzi się o to czy jak zacznę się do niej stosować od stycznia nie będzie mi za szybko leciał tłuszcz. I czy jeżeli przestanie on już lecieć czy będzie z czego obciąć kcal?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam nietypowe pytanie

Następny temat

Dieta do sprawdzenia, 68kg

WHEY premium