SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny i małej korekty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3789
Witam!
Mam dla was do sprawdzenia swoją dietę i prosiłbym o porady,co do niej i ew. jakąś korektę.Na początek ankieta:

Płeć : mężczyzna
Wiek : 23
Waga : 93-95
Wzrost : 178
Obwód klatki :
Obwód ramienia :
Obwód talii :
Obwód uda :
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 30 %
Aktywność w ciągu dnia : studia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : refluks(niektórych potraw nie mogę jeść)
Stan zdrowia : refluks
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :
Stosowane wcześniej diety : redukcyjna

Może nie jest uzupełniona w pełni ta ankieta,ale jeśli będzie trzeba,to dopisze te braki.Ogólnie na razie nie ćwiczę(rozpoczęła mi się sesja na studiach i ciężko mi znaleźć czas na wyjście z domu..),ale chce wrócić na siłownie(lub tajski boks) w okolicy marca,albo może trochę wcześniej.Póki co,chciałbym jeść w miarę odpowiednio i mam możliwość poćwiczenia w domu jakichś pompek,brzuszków,aeroby "domowe". Co by do niej dodać,co odjąć?czy kolejność posiłków jest ok?Czasem myślę,żeby zamienić np kolejność posiłków,lub wieczorem zamiast ryby(bo np bedzie na obiad) wziąć twaróg,lub jeszcze jeden serek wiejski?Co o tym myślicie?
Dodam,że moje zapotrzebowanie wg. kalkulatorów to 2500KCAL,ale wydaje mi się to nieco za dużo,póki nie trenuje.Poza tym przy poprzednich dietach,kiedy miałem nieco ponad 2000kalorii to średnio coś ta waga ze mnie schodziła...Jakie są wasze propozycje?ktos cos doradzi? z gory dzięki :)

5 posiłek miałby być jako 4,po prostu dodałem go później ;) co o tym myślicie?A i dodam,że jeden dzień już taki zrobiłem i było ciężko w siebie wcisnąć kolację,a jogurtu z 4 posiłku nie zjadłem...Nie wiem dlaczego tak było,ale myślę,że warto to dodać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie tam pytania ;p

Następny temat

nalewka ziołowa a budowanie masy

WHEY premium