SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dennis Wolf IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 643699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5409 Napisanych postów 15426 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388424
jak by ktos nie znal obu panow i podpis bylby cos w stylu 'jeden z nich 9.5 tyg przed mr olimpia' to kazdy laik by pomyslal ze to cutler na wychodzic a nie wolf

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Następny żywy, chodzący dowód, że to co zrobi się ON znika po odstawce bądź zejściu z wyższych mg. Kolejny raz mit obalowny, że po pct, albo po zejściu zawsze coś zostaje albo cały czas ON albo się kurczy, taka prawda niestety..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Póg mo thóin
Następny żywy, chodzący dowód, że to co zrobi się ON znika po odstawce bądź zejściu z wyższych mg. Kolejny raz mit obalowny, że po pct, albo po zejściu zawsze coś zostaje albo cały czas ON albo się kurczy, taka prawda niestety..

Bredzisz jak leszcz z rocznym stażem płaczącym że inni są więksi bo biorą (: tak samo traci się muskulaturę zdobytą na saa jak i bez niej.


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-07-16 18:02:08
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522721
9 tygodni przed Mr. Olympia 2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
rarytas1

Bredzisz jak leszcz z rocznym stażem płaczącym że inni są więksi bo biorą (: tak samo traci się muskulaturę zdobytą na saa jak i bez niej.



Totalne bzdury, Naturalny mięsień rośnie wolniej i zdecydowanie wolniej spada. Praktycznie po zaprzestaniu ćwiczeń spokojnie rozmiar utrzymuje się przez kilka tygodni i spada bardzo wolno i bardzo rzadko do rozmiaru początkowego. Nie widze powodu zaprzestania całkowitego treningu więc podtrzymanie i lekkie ciężary utrzymują dany rozmiar.
Po odstawieniu saa nawet trenując spadek jest szybki i prawie nic nie zostaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
A to bardzo ciekawych bredni ktoś ci nawtykał. Koksuję z naście lat, miałem wiele przerw i jakoś tych spadkòw nie odnotowywałem, jedyne co schodzi to woda, siła ale mięso zostaje o ile trzyma się dietę i trenuje rozsądnie. Jeżeli ktoś zrobi na saa tylko wodę to wiadomo że ta woda zejdzie ale skończcie leszcze te wywody i nie obrażajcie mi tu Wolfa bo jak widać na ostatnim foto jakoś to będzie a tak do zera to mu nie spadło, podejrzewam że Wolf w najgorszych chwilach będzie wyglądał milion razy lepiej od Was pieniacze. Wy przy jego farmakologii i tak byście ważyli 60 kg w butach - musiałem pocisnąc bo lubię Wolfa a teorie wyssane z dobranocek jakoś mnie drażnią bo przez pieniaczy przebija się zazdrość i leczenie własnych kompleksòw
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522721
dajcie już spokój z tą dyskusją prowadzącą do nikąd - jak chcecie to kontynuujcie na PW
...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522721
prosiłem o coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
W sumie to Jay tez moglby zrobic jakis comeback - napewno by obciachu nie było a ja bym go chetnie zobaczył na scenie :)
1

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Majek-ktokolwiek widział,ktokolwiek wie?

Następny temat

Paweł Brzózka-co sie z nim dzieje?

WHEY premium